Trwa ładowanie...

Teleturnieje i reality-show na dziś - poniedziałek, 16.09.2019: "Big Brother", "Milionerzy", "Top Model"

Teleturnieje i reality-show na dziś — poniedziałek, 16.09.2019. Dziś w TV obejrzymy najświeższe wydarzenia z domu Wielkiego Brata w programie "Big Brother", odcinek teleturnieju "Milionerzy" oraz dalsze zmagania przyszłych modelek w "Top Model". Sprawdź dzisiejsze propozycje rozrywki w TV.

Share
Teleturnieje i reality-show na dziś - poniedziałek, 16.09.2019: "Big Brother", "Milionerzy", "Top Model"
Źródło: Instagram.com
d2iopnc

"Big Brother", odc. 3 – teleturnieje i reality-show na dziś, poniedziałek, 16.09.2019

W najnowszym odcinku zobaczymy najciekawsze wydarzenia z ostatnich 24 godzin. Dowiemy się co uczestnicy o sobie myślą, czy zmagają się z jakimiś problemami i rozterkami, kto się już zaprzyjaźnił, a komu grozi nominacja. Poznamy też taktykę mieszkańców domu Wielkiego Brata. Walka o sporą sumę pieniędzy dopiero się rozkręca.

"Big Brother", odc. 3 – godz. 20:00, TVN 7

ZOBACZ TEŻ: Igor i Angelika z "Big Brothera": "Jesteśmy heterykami, przyjaźń damsko-męska nie jest możliwa"

"Milionerzy", odc. 291 – teleturnieje i reality-show na dziś, poniedziałek, 16.09.2019

Kolejni uczestniczy pokuszą się o wielkie pieniądze. Po ostatniej szalonej grze i wygranej 19-letniego Filipa w wysokości 250 tys. zł apetyt na legendarny milion rośnie. To nie będzie łatwa przeprawa przez 12 pytań. Gracze zmagają się ze stresem, presją czasu, grają przed dużą publicznością. Mimo to są gotowi podjąć się wyzwania. Potencjalnego zdobywcę miliona bardzo chętnie będzie obserwował w roli gospodarza Hubert Urbański.

d2iopnc

"Milionerzy", odc. 291 – godz. 20:55, TVN

"Top Model", odc. 3 – teleturnieje i reality-show na dziś, poniedziałek, 16.09.2019

Zakończyły się castingi do programu. Wybrani uczestnicy przyjeżdżają do Hotelu Warszawa, gdzie zostają podzieleni na grupy. Następnie spotykają się z jurorami, by poznać szczegóły pierwszego zadania. Muszą sami przygotować się do sesji i opracować koncepcję zdjęcia. Potem jurorzy zdecydują, kto opuści program. Jeszcze w tym samym odcinku kandydaci na modeli i modelki odbędą lekcję chodzenia po wybiegu prowadzoną przez Katarzynę Sokołowską. Wezmą też udział w pokazie mody w malowniczej, miejskiej scenerii.

"Top Model", odc. 3 – godz. 21:30, TVN

d2iopnc

Podziel się opinią

Share
d2iopnc
d2iopnc