Trwa ładowanie...

Teleturnieje i reality-show na dziś. "Ninja Warrior Polska", "Milionerzy", "Love Island. Wyspa miłości" [Wtorek, 10.09.2019]

Teleturnieje i reality-show na dziś - wtorek, 10.09.2019. Dziś w TV obejrzymy polską edycję japońskiego reality-show "Ninja Warrior Polska", teleturniej o olbrzymią sumę pieniędzy "Milionerzy" oraz zmagania singli w "Love Island. Wyspa miłości".

Teleturnieje i reality-show na dziś. "Ninja Warrior Polska", "Milionerzy", "Love Island. Wyspa miłości" [Wtorek, 10.09.2019]Źródło: Materiały prasowe
d4m417p
d4m417p

"Ninja Warrior Polska", odc. 2 – teleturnieje i reality-show na dziś, wtorek, 10.09.2019

Uczestnicy programu muszą zmierzyć się z trudnym i pomysłowym torem przeszkód. Liczą się również szybkość i kreatywność, ponieważ przeszkody należy pokonać w określonym czasie. Całość podzielona jest na kilka etapów, czyli torów o zróżnicowanym stopniu trudności. Do zawodów mogą stanąć zarówno doświadczeni sportowcy, jak i ambitni amatorzy.

"Ninja Warrior Polska", odc. 2 – godz. 20:10, Polsat

"Milionerzy", odc. 288 – teleturnieje i reality-show na dziś, wtorek, 10.09.2019

Popularny polski teleturniej, w którym należy prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań, by wygrać główną nagrodę w wysokości miliona złotych. Zawodnik ma do dyspozycji tzw. trzy koła ratunkowe - "telefon do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności". Zagadnienia dotyczą różnych dziedzin życia i każde charakteryzuje się innym stopniem trudności. Właściwa odpowiedź na pytanie drugie i siódme zapewnia uczestnikowi kwotę gwarantowaną.

d4m417p

Program prowadzi Hubert Urbański.

"Milionerzy", odc. 288 – godz. 20:55, TVN

"Love Island. Wyspa miłości", odc. 7 – teleturnieje i reality-show na dziś, wtorek, 10.09.2019

Grupa singli (5 mężczyzn i 5 kobiet) wprowadza się na kilka tygodni do luksusowej willi, licząc na znalezienie prawdziwej miłości oraz przeżycie przygody życia. Uczestnicy nie mogą komunikować się ze światem za pośrednictwem telefonu i internetu. Każdy ich ruch jest śledzony przez kamery. W trakcie programu łączą się w pary i wykonują powierzone im zadania. Po pewnym czasie muszą zdecydować, czy chcą nadal zostać w danej parze. Osoby, którym nie uda się znaleźć partnera, muszą opuścić program. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy.

Program prowadzi modelka i prezenterka telewizyjna Karolina Gilon.

"Love Island. Wyspa miłości", odc. 7 – godz. 22:15, Polsat

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d4m417p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4m417p