Trwa ładowanie...
d1ik1ni

Teleturnieje i reality-show na dziś. „Nasz nowy dom", "Milionerzy", "Love Island. Wyspa Miłości" [Środa, 18.09.2019]

Teleturnieje i reality-show na dziś – środa, 18.09.2019. Dziś w TV obejrzymy reality show "Nasz nowy dom", teleturniej o olbrzymią sumę pieniędzy "Milionerzy" oraz zmagania singli w nowym reality-show "Love Island. Wyspa Miłości".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nasz nowy dom
Nasz nowy dom (Materiały prasowe)
d1ik1ni

"Nasz nowy dom", odc. 147 – teleturnieje i reality-show na dziś, środa, 18.09.2019

Rodziny, które zostały wybrane do udziału, mieszkają w bardzo złych warunkach, zagrażających zdrowiu i życiu. Do akcji wkracza ekipa programu. Architekt i kierownik budowy wspólnie z ekipą remontową podejmują się nadzwyczajnego zadania – zamierzający wyremontować mieszkanie w ciągu 5 dni.

Program prowadzi Katarzyna Dowbor.

d1ik1ni

"Nasz nowy dom", odc. 147 – godz. 20:05, Polsat

"Milionerzy", odc. 288 – teleturnieje i reality-show na dziś, środa, 18.09.2019

Popularny polski teleturniej, w którym należy prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań, by wygrać główną nagrodę w wysokości miliona złotych. Zawodnik ma do dyspozycji tzw. trzy koła ratunkowe - "telefon do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności". Zagadnienia dotyczą różnych dziedzin życia i każde charakteryzuje się innym stopniem trudności. Właściwa odpowiedź na pytanie drugie i siódme zapewnia uczestnikowi kwotę gwarantowaną.

Program prowadzi Hubert Urbański.

d1ik1ni

"Milionerzy", odc. 288 – godz. 20:55, TVN

"Love Island. Wyspa miłości", odc. 7 – teleturnieje i reality-show na dziś, środa, 18.09.2019

Grupa singli (5 mężczyzn i 5 kobiet) wprowadza się na kilka tygodni do luksusowej willi, licząc na znalezienie prawdziwej miłości oraz przeżycie przygody życia. Uczestnicy nie mogą komunikować się ze światem za pośrednictwem telefonu i internetu. Każdy ich ruch jest śledzony przez kamery. W trakcie programu łączą się w pary i wykonują powierzone im zadania. Po pewnym czasie muszą zdecydować, czy chcą nadal zostać w danej parze. Osoby, którym nie uda się znaleźć partnera, muszą opuścić program. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy.

Program prowadzi modelka i prezenterka telewizyjna Karolina Gilon.

d1ik1ni

"Love Island. Wyspa miłości", odc. 7 – godz. 22:15, Polsat

Podziel się opinią

Share

d1ik1ni

d1ik1ni
d1ik1ni