Trwa ładowanie...

Teleturnieje i reality-show na dziś. "My Way", "Milionerzy", "Big Brother" [Środa, 30.10.2019]

Teleturnieje i reality-show na dziś – 30 października 2019. W środę w telewizji oprócz ulubionych seriali i filmów możemy obejrzeć popularne teleturnieje i reality-show. Wśród nich są "Milionerzy", "Big Brother", "Koło Fortuny". Sprawdźcie, na jaki teleturniej i reality-show warto zwrócić uwagę we środę, 30 października 2019.

Teleturnieje i reality-show na dziś. "My Way", "Milionerzy", "Big Brother" [Środa, 30.10.2019]Źródło: Materiały prasowe
dgekj6z
dgekj6z

"My Way" – teleturnieje i reality-show na dziś 30.10.2019

"My Way" to szeroko komentowany w mediach program, w którym wystąpi Edyta Górniak. Artystka przygotuje się w nim do egzaminu na prawo jazdy. Widz będzie miał okazję zobaczyć, jak diwa uczy się prowadzić samochód W tej przygodzie towarzyszyć jej będzie syn, Allan. Gwiazda będzie musiała zmierzyć się ze specjalnie przygotowanymi dla niej zadaniami. Na koniec zmagań, w ramach podziękowań za trud, Edyta zabierze jednego z trenerów na swój koncert.

"My Way" odcinek 1 – 21:30, TVN

"Milionerzy" – teleturnieje i reality-show na dziś 30.10.2019

Teleturniej "Milionerzy" gości w polskiej telewizji od roku 1999. Prowadzącym niezmiennie od 20 lat jest Hubert Urbański. Uczestnicy muszą prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań, by wygrać główną nagrodę, czyli milion złotych. Każdy uczestnik ma do dyspozycji trzy koła ratunkowe oraz trzy progi gwarantowane.

"Milionerzy" odcinek 317 – 20:55, TVN

"Big Brother" – teleturnieje i reality-show na dziś 30.10.2019

Po ogromny sukcesie wznowionej i odświeżonej wersji "Big Brothera" program powraca z drugim sezonem. Widzowie ponownie będą mogli śledzić każdy krok uczestników zamkniętych w domu Wielkiego Brata. Uczestnicy ponownie zmierzą się nie tylko z powierzonymi im zadaniami, ale również z własnymi słabościami.

Tym razem w roli prowadzących zobaczymy Gabi Drzewiecką, Małgorzatę Ohme oraz Filipa Chajzera.

"Big Brother" odcinek 41 – 20:00, TVN 7

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

dgekj6z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dgekj6z