Trwa ładowanie...

Teleturnieje i reality-show na dziś. "Milionerzy", "Love Island. Wyspa Miłości", "Starsza pani musi fiknąć" [Środa, 04.09.2019]

Teleturnieje i reality-show na dziś - środa, 04.09.2019. Dziś w TV obejrzymy teleturniej o olbrzymią sumę pieniędzy "Milionerzy", zmagania singli w nowym reality-show "Love Island. Wyspa Miłości" oraz przygody celebrytów i ich rodziców w programie "Starsza pani musi fiknąć".

Share
Teleturnieje i reality-show na dziś. "Milionerzy", "Love Island. Wyspa Miłości", "Starsza pani musi fiknąć" [Środa, 04.09.2019]Źródło: Materiały prasowe, fot: Cezary Piwowarski/TVN
d2y525r

"Milionerzy", odc. 285 – teleturnieje i reality-show na dziś, środa, 04.09.2019

Popularny polski teleturniej, w którym należy prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań, by wygrać główną nagrodę w wysokości miliona złotych. Zawodnik ma do dyspozycji tzw. trzy koła ratunkowe - "telefon do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności". Zagadnienia dotyczą różnych dziedzin życia i każde charakteryzuje się innym stopniem trudności. Właściwa odpowiedź na pytanie drugie i siódme zapewnia uczestnikowi kwotę gwarantowaną.

Program prowadzi Hubert Urbański.

"Milionerzy", odc. 285 – godz. 20:55, TVN

"Love Island. Wyspa miłości", odc. 3 – teleturnieje i reality-show na dziś, środa, 04.09.2019

Grupa singli (5 mężczyzn i 5 kobiet) wprowadza się na kilka tygodni do luksusowej willi, licząc na znalezienie prawdziwej miłości oraz przeżycie przygody życia. Uczestnicy nie mogą komunikować się ze światem za pośrednictwem telefonu i internetu. Każdy ich ruch jest śledzony przez kamery. W trakcie programu łączą się w pary i wykonują powierzone im zadania. Po pewnym czasie muszą zdecydować, czy chcą nadal zostać w danej parze. Osoby, którym nie uda się znaleźć partnera, muszą opuścić program. Ich miejsce zajmują nowi uczestnicy.

d2y525r

Program prowadzi modelka i prezenterka telewizyjna Karolina Gilon.

"Love Island. Wyspa miłości", odc. 3 – godz. 22:15, Polsat

"Starsza pani musi fiknąć", odc. 1 – teleturnieje i reality-show na dziś, środa, 04.09.2019

Znani celebryci zabierają rodziców na wycieczkę pełną przygód. Każdy odcinek ukazuje wyprawę jednej pary bohaterów. Tylko dzieci wiedzą, jakie atrakcje będą przeżywać i czego doświadczać, ponieważ to one odpowiadają za organizację. Dla każdego rodzica do końca pozostanie to tajemnicą. Nowe wyzwania i wspólne doświadczanie ich przyczynia się do tego, że para uczestników na nowo buduje swoje więzi.

"Starsza pani musi fiknąć", odc. 1 – godz. 21:30, TVN

d2y525r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2y525r