Trwa ładowanie...

Teleturnieje i reality-show na dziś. "Kuchenne rewolucje", "Big Brother", "Love Island. Wyspa miłości" [Czwartek, 19.09.2019]

Teleturnieje i reality-show na dziś – 19 września 2019. W czwartek w telewizji oprócz ulubionych seriali i filmów możemy obejrzeć popularne teleturnieje i reality-show. Wśród nich są "Kuchenne rewolucje", "Love Island. Wyspa miłości", "Big Brother". Sprawdźcie, na jaki teleturniej i reality-show warto zwrócić uwagę w czwartek, 19 września 2019.

Teleturnieje i reality-show na dziś. "Kuchenne rewolucje", "Big Brother", "Love Island. Wyspa miłości" [Czwartek, 19.09.2019]Źródło: Materiały prasowe
d3xxwcr
d3xxwcr

"Kuchenne rewolucje" – teleturnieje i reality-show na dziś 19.09.2019

W programie "Kuchenne rewolucje" znana restauratorka Magda Gessler pomaga podupadłym restauracjom wyjść z ruiny. Tym razem trafia ona do Rzeszowa, gdzie Piotr prowadzi lokal o nazwie "Campo di Fiori". Okazuje się, że mężczyzna zarządza restauracją przez telefon. Nieobecność właściciela powoduje rozleniwienie pracowników i brakiem skutecznego podziału obowiązków. Sam nie poradzi sobie z chaosem, do którego doprowadził. Liczy na pomoc Magdy Gessler.

"Kuchenne rewolucje" odcinek 3 – 21:30, TVN

"Big Brother" – teleturnieje i reality-show na dziś 19.09.2019

Po ogromny sukcesie wznowionej i odświeżonej wersji "Big Brothera" program powraca z drugim sezonem. Widzowie ponownie będą mogli śledzić każdy krok uczestników zamkniętych w domu Wielkiego Brata. Uczestnicy ponownie zmierzą się nie tylko z powierzonymi im zadaniami, ale również z własnymi słabościami.

Tym razem w roli prowadzących zobaczymy Gabi Drzewiecką, Małgorzatę Ohme oraz Filipa Chajzera.

"Big Brother" odcinek 6 – 20:00, TVN 7
d3xxwcr

"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 14 – teleturnieje i reality-show na dziś 19.09.2019

"Love island. Wyspa miłości" to najnowsze reality-show Polsatu, które rozgrzewa widzów do czerwoności. W hiszpańskiej willi zamieszkało 10 pięknych, młodych i gotowych na wszystko singli. Mają jeden cel – znaleźć miłość. Prowadząca show jest modelka Karolina Gilon.

"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 14 – 22:15, TVN 7

ZOBACZ, CO MOŻESZ OBEJRZEĆ W TELEWIZJI WP
Nie masz telewizji? Nic nie szkodzi! Sprawdź, jak możesz obejrzeć filmy w naszej aplikacji WP Pilot.

d3xxwcr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xxwcr