Trwa ładowanie...

Teleturnieje i reality show na dziś: "Big Brother", "Ninja Warrior Polska", "Milionerzy", "Love Island. Wyspa miłości" [Wtorek, 01.10.2019]

Teleturnieje i reality show na dziś – 1 października 2019. We wtorek w telewizji możemy obejrzeć popularne programy rozrywkowe. Wśród nich są "Big Brother", "Ninja Warrior Polska", "Milionerzy" i "Love Island. Wyspa miłości". Sprawdźcie, na jakie teleturnieje i reality show warto zwrócić uwagę we wtorek 1 października 2019 r.

Share
Teleturnieje i reality show na dziś: "Big Brother", "Ninja Warrior Polska", "Milionerzy", "Love Island. Wyspa miłości" [Wtorek, 01.10.2019]Źródło: Materiały prasowe
d2j56ua

"Big Brother" – teleturnieje i reality show na dziś 01.10.2019

Podsumowane zostaną najświeższe wydarzenia, rozterki i dramaty w Domu Wielkiego Brata. Uczestnicy powiedzą także, co o sobie myślą nawzajem, jak się czują w domu, może tez zwierzą się z osobistych przeżyć i doświadczeń. Walka o wielkie pieniądze trwa i z każdym kolejnym odcinkiem się rozkręca.

"Big Brother" – godz. 20:00, TVN 7

ZOBACZ TEŻ: "Big Brother". Łukasz nie wytrzymał emocji

"Ninja Warrior Polska" – teleturnieje i reality show na dziś 01.10.2019

Kolejni śmiałkowie będą potwierdzać swoją wysoką sprawność fizyczną na ekstremalnym torze przeszkód. Jednak oprócz posiadania mocnych mięśni trzeba dobrze analizować trudne przeszkody, które zmuszą do nie lada wysiłku. Trasę trzeba pokonać przy wsparciu Aleksandry Szwed, komentarzu Jerzego Mielewskiego i Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego oraz dużym wsparciu publiczności w studiu. Byle kto polskim Ninja Warrior nie zostanie.

"Ninja Warrior Polska" – godz. 20:10, Polsat

"Milionerzy" – teleturnieje i reality show na dziś 01.10.2019

Kolejni odważni pokuszą się o walkę o milion złotych. Hubert Urbański tylko czeka na 4. osobę w historii, która w polskiej edycji teleturnieju zgarnie główną nagrodę. Na uczestników czeka 12 wymagających pytań. Krzesło w studiu programu bywa gorące i powoduje uczucie stresu. Potrzeba dużej wiedzy i zimnej krwi, żeby zajść daleko.

"Milionerzy" – godz. 20:55, TVN
d2j56ua

"Love Island. Wyspa miłości" – teleturnieje i reality show na dziś 01.10.2019

Po wejściu do domu Kariny z Ukrainy do willi zakradł się niewielki chaos. Zrobiła bardzo dobrze wrażenie na obecnych tam facetach. Wcześniej doszło do zmian par, przez co z programem pożegnali się Łukasz i Agnieszka. Monika też zmaga się z rozterkami pomiędzy bliźniakami, Piotrem i Pawłem. Wszyscy intensywnie szukają spełnionej miłości w programie.

"Love Island. Wyspa miłości" – godz. 22:15, Polsat

d2j56ua
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2j56ua
d2j56ua