Trwa ładowanie...

Teleturnieje i reality show na dziś: "Big Brother", "Milionerzy", "Satarsza pani musi fiknąć", Wielki test o Jagiellonach [Środa, 16.10.2019]

Teleturnieje i reality show na dziś – 16 października 2019. W środę w telewizji możemy obejrzeć popularne programy rozrywkowe. Wśród nich są "Big Brother", "Milionerzy" i "Starsza pani musi fiknąć". Wyjątkowo obejrzymy Wielki test o Jagiellonach. Sprawdźcie, na jakie teleturnieje i reality show warto zwrócić uwagę w środę 16 października 2019 r.

Share
Teleturnieje i reality show na dziś: "Big Brother", "Milionerzy", "Satarsza pani musi fiknąć", Wielki test o Jagiellonach [Środa, 16.10.2019]Źródło: WP.PL, fot: wp.tv
d2nr2ue

"Big Brother" – teleturnieje i reality show na dziś 16.10.2019

Podsumowane zostaną najświeższe wydarzenia, rozterki i dramaty w DomuDomu Wielkiego Brata. Uczestnicy powiedzą także, co o sobie myślą nawzajem, jak się czują w domu, może tez zwierzą się z osobistych przeżyć i doświadczeń. Walka o wielkie pieniądze trwa i z każdym kolejnym odcinkiem się rozkręca.

"Big Brother" – godz. 20:00, TVN 7

ZOBACZ TEŻ: "Big Brother". Wybory w domu Wielkiego Brata. Kto je wygrał?

"Milionerzy" – teleturnieje i reality show na dziś 16.10.2019

Dorota stoi przed wielką szansą wygrania miliona złotych. Do pełni szczęścia brakuje zaledwie 3 poprawnych odpowiedzi. W poprzednim odcinku mknęła jak burza, odpowiadając pewnie i bez dłuższego zastanowienia. Publiczność i Hubert Urbański byli pod wrażeniem. Czy uda jej się zdobyć główną nagrodę?

"Milionerzy" – godz. 20:55, TVN
d2nr2ue

"Starsza pani musi fiknąć" – teleturnieje i reality show na dziś 16.10.2019

W dzisiejszym odcinku Tomasz Szczepanik, wokalista zespołu Pectus, przygotował dla swojej mamy kilka sportowych atrakcji. Jedna z nich wywołała przerażenie i łzy. Podróż łódką i parasailing, czyli latanie nad wodą ze spadochronem nie przypadły do gustu Bogusi. Woda to żywioł, który ją przeraża ze względu na bardzo drastyczne doświadczenia z przeszłości. Obraziła się na syna i dalsza zabawa w Tajlandii stanęła pod znakiem zapytania… Wokalista zespołu Pectus zastanawiał się, czy to zadanie uda się wykonać.

"Starsza pani musi fiknąć" – godz. 21:30, TVN
Wielki test o Jagiellonach – teleturnieje i reality show na dziś 16.10.2019

TVP organizuje kolejny test. Tym razem pytania będą dotyczyć dynastii Jagiellonów, która rządziła Polską w latach 1386-1572. W tym czasie udało się wypędzić Krzyżaków z ziem polskich oraz związać się unią z Litwą. W studiu nie zabraknie pytań dogłębnie sprawdzających wiedzę gości, ciekawych anegdot i inscenizacji. Na pytania jak zwykle odpowiadać będą dwuosobowe drużyny złożone z popularnych aktorów, sportowców i dziennikarzy. Program poprowadzą Sylwia Dekiert i Maciej Kurzajewski.

d2nr2ue
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nr2ue
d2nr2ue