Trwa ładowanie...

"Big Brother". Dom Wielkiego Brata mogą opuścić aż 4 osoby

Uczestnicy programu "Big Brother" co tydzień muszą nominować osobę do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Kto odpadnie z programu 20 października?

"Big Brother". Dom Wielkiego Brata mogą opuścić aż 4 osobyŹródło: AKPA
dp3onso
dp3onso

Co niedzielę uczestnicy "Big Brothera" w programie na żywo muszą wskazać osobę, która według nich powinna opuścić dom Wielkiego Brata. Można z całą pewnością stwierdzić, że podczas eliminacji mieszkańcy podwarszawskiej willi postępują bardzo strategicznie. Małgorzata Ohme uważa, że na tym etapie programu między uczestnikami tworzą się silne więzi.

Drugą nominację co tydzień rozdają fani, którzy głosują w ankiecie internetowej. Osoba, która zaskarbiła sobie sympatię i dostanie najwięcej głosów, otrzyma immunitet. W tym tygodniu jest to Mateusz. Najmniej lubiany uczestnik otrzymuje automatyczną nominację – tym razem jest to Ania.

ZOBACZ TEŻ: "Big Brother". Wybory w domu Wielkiego Brata. Kto je wygrał?

Kogo uczestnicy nominowali do opuszczenia domu?

Tym razem zagrożone są aż 4 osoby: Kasia, Kamil, Sarah oraz Ania. Najwięcej głosów otrzymała Kasia. Aż 5 uczestników marzy o pozbyciu się jej z domu Wielkiego Brata. Większość mieszkańców stwierdziło, że kobieta już sama mówi o tym, że chce wracać do domu i syna.

dp3onso

Kamila oraz Sarę nominowały 4 osoby. Prawie wszyscy uczestnicy "Big Brothera" powiedzieli, że kobieta przestała być szczera i nie budzi już ich zaufania. Natomiast Kamil otrzymał nominację za swój nieprzystępny charakter. Przypomnijmy, że mieszkańcy już wielokrotnie mówili o niechęci wobec Lemieszewskiego. Aktor od początku wzbudza kontrowersje i nie jest lubiany. Internauci dopatrują się nawet mowy nienawiści i chcą złożyć skargę do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

O tym kto odpadnie z programu "Big Brother" dowiemy się w niedzielę, 20 października.

dp3onso
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dp3onso