Trwa ładowanie...

Telekamery 2020: "Ojciec Mateusz" zdobył Złotą Telekamerę. Podziękowania ekipy rozbawiły publikę

Za nami 23. edycja plebiscytu Telekamer. Złotą Telekamerą nagrodzono w tym roku "Ojca Mateusza". Reakcja ekipy serialu była bezbłędna.

Telekamery 2020: "Ojciec Mateusz" zdobył Złotą Telekamerę. Podziękowania ekipy rozbawiły publikęŹródło: AKPA
d20i4kz
d20i4kz

Gala rozdania Telekamer to prawdziwe telewizyjne święto. Telekamery to zaś najważniejsze telewizyjne nagrody, bo przyznawane przez tych, dla których ludzie telewizji tworzą – przez widzów. Za pomocą SMS-ów i internetowego głosowania wyłaniają swoich ulubieńców: aktorów, aktorki, prezenterów, osobowości, produkcje.

Jedna z Telekamer cieszy się szczególną estymą. Mowa o Złotej Telekamerze, statuetce wręczanej trzykrotnemu laureatowi Telekamery. Tym razem wyróżniony został serial od lat cieszący się dużą sympatią widzów – "Ojciec Mateusz".

Wyróżnienie odebrała cała ekipa. Twórcy podczas krótkiego wystąpienia zapewnili, że przygoda z "Ojcem Mateuszem" jeszcze się nie kończy, zapraszając przy okazji na kolejne odcinki.

Po krótkich podziękowaniach "5 minut" na scenie postanowili wykorzystać odtwórcy głównych ról. Oczywiście w humorystycznym tonie, za który widzowie pokochali "Ojca Mateusza".

AKPA
Źródło: AKPA

Artur Żmijewski postanowił żartobliwie odnieść się do ostatnich plotek o swoim rzekomym odejściu z serialu. Przypomnijmy, że chodzi o ostatnie medialne doniesienia, jakoby Żmigrodzkiego miał zastąpić nowy ksiądz, grany przez Mikołaja Roznerskiego. Nowy duchowny faktycznie pojawi się w parafii, ale jak zapewnił Roznerski, nie po to, by zastąpić detektywa w sutannie.

d20i4kz

Artur Żmijewski nie ma zamiaru rozstawać się z serialem i w dowcipny sposób postanowił uciąć wszelkie plotki. - Pogłoski o mojej śmierci są przedwczesne! – zaznaczył stanowczo.

Kinga Preis, pozostając w konwencji, zakończyła podziękowanie przewrotnym komentarzem. - Trzymajcie kciuki za zniesienie celibatu! – rzuciła, wywołując aplauz i ogólne rozbawienie.

Oglądaliście galę rozdania Telekamer?

Nie tylko "Ojciec Mateusz". Artur Żmijewski o planach filmowych

d20i4kz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20i4kz