Trwa ładowanie...

"Team Nawałki najlepszy jest". Nagrali w ogródku piosenkę na mundial, która staje się hitem internetu

Rodzina państwa Sandeckich z Elbląga nagrała piosenkę o Nawałce, Lewandowskim, Grosiku i Miliku na melodię znanego hitu "YMCA”. Piosenka ma już 300 tysięcy wyświetleń. Internauci piszą, że jest lepsza, niż mundialowe „hity” profesjonalnych muzyków.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Team Nawałki najlepszy jest". Nagrali w ogródku piosenkę na mundial, która staje się hitem internetuŹródło: Youtube.com
d1qls3k

- Chciałem zrobić przyjemność córce – mówi Maciej Sandecki, na co dzień dziennikarz Gazety Wyborczej Trójmiasto. – Siedzieliśmy w weekend w ogródku u moich rodziców w Elblągu. Nagle rozmowa zeszła na hity mundialowe. Kiedyś Maryla Rodowicz śpiewała „Futbol, futbol…”, a Bogdan Łazuka „Entliczek, pentliczek, co zrobi Piechniczek”. A w tym roku żadna piosenka nie zapadła nam w pamięć.

Maja, córka Sandeckiego, ma 11 lat i sama gra w piłkę w szkolnej drużynie w szkole podstawowej nr 46 w Gdańsku. – Kocha Lewandowskiego – mówi Sandecki.

Rodzina z Elbląga zaczęła więc przy wspólnym stole pisać tekst do melodii „YMCA”. – Dzień wcześniej mieliśmy rodzinne karaoke i ta piosenka została nam w pamięci – mówi Sandecki. - Każdy coś od siebie dołożył i tak, od słowa do słowa, powstał cały tekst.

d1qls3k

Potem wystarczyło założyć stroje kibicowskie, które rodzice Sandeckiego zawsze trzymają w pogotowiu. Utwór nagrali w ogródku i wrzucili na You Tube’a.

- Wrzuciłem go na mój kanał, dla najbliższej rodziny – mówi Sandecki.

Jednak wideo zostało zamieszczone także na innych profilach: Polska w Dużych Dawkach oraz Vogule Poland.

- Mamy już koło 300 tysięcy odsłon – mówi Sandecki. – Przerosło to nasze najśmielsze oczekiwania. Ludzie chwalą piosenkę, mówią, że wpada w ucho. Cieszymy się, że daliśmy trochę radości kibicom. Pewnie polubili to wideo, bo jest pozytywne, spontaniczne, rodzinne i takie amatorskie. Szczere!

d1qls3k

Jak daleko zdaniem Sandeckiego Polska zajdzie na mundialu? – Ćwierćfinał – przewiduje nowa gwiazda YouTube’a.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1qls3k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1qls3k
d1qls3k