WP

"Team Nawałki najlepszy jest". Nagrali w ogródku piosenkę na mundial, która staje się hitem internetu

Rodzina państwa Sandeckich z Elbląga nagrała piosenkę o Nawałce, Lewandowskim, Grosiku i Miliku na melodię znanego hitu "YMCA”. Piosenka ma już 300 tysięcy wyświetleń. Internauci piszą, że jest lepsza, niż mundialowe „hity” profesjonalnych muzyków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rodzina Sandeckich, jak wiele innych, kibicuje Biało-Czerwonym
Rodzina Sandeckich, jak wiele innych, kibicuje Biało-Czerwonym (Youtube.com)
WP

- Chciałem zrobić przyjemność córce – mówi Maciej Sandecki, na co dzień dziennikarz Gazety Wyborczej Trójmiasto. – Siedzieliśmy w weekend w ogródku u moich rodziców w Elblągu. Nagle rozmowa zeszła na hity mundialowe. Kiedyś Maryla Rodowicz śpiewała „Futbol, futbol…”, a Bogdan Łazuka „Entliczek, pentliczek, co zrobi Piechniczek”. A w tym roku żadna piosenka nie zapadła nam w pamięć.

Maja, córka Sandeckiego, ma 11 lat i sama gra w piłkę w szkolnej drużynie w szkole podstawowej nr 46 w Gdańsku. – Kocha Lewandowskiego – mówi Sandecki.

WP

Rodzina z Elbląga zaczęła więc przy wspólnym stole pisać tekst do melodii „YMCA”. – Dzień wcześniej mieliśmy rodzinne karaoke i ta piosenka została nam w pamięci – mówi Sandecki. - Każdy coś od siebie dołożył i tak, od słowa do słowa, powstał cały tekst.

Potem wystarczyło założyć stroje kibicowskie, które rodzice Sandeckiego zawsze trzymają w pogotowiu. Utwór nagrali w ogródku i wrzucili na You Tube’a.

- Wrzuciłem go na mój kanał, dla najbliższej rodziny – mówi Sandecki.

WP

Jednak wideo zostało zamieszczone także na innych profilach: Polska w Dużych Dawkach oraz Vogule Poland.

- Mamy już koło 300 tysięcy odsłon – mówi Sandecki. – Przerosło to nasze najśmielsze oczekiwania. Ludzie chwalą piosenkę, mówią, że wpada w ucho. Cieszymy się, że daliśmy trochę radości kibicom. Pewnie polubili to wideo, bo jest pozytywne, spontaniczne, rodzinne i takie amatorskie. Szczere!

Jak daleko zdaniem Sandeckiego Polska zajdzie na mundialu? – Ćwierćfinał – przewiduje nowa gwiazda YouTube’a.

WP

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Teleshow
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP