Trwa ładowanie...
polsat
19-10-2019 13:57

"Taniec z gwiazdami": Żora Koroliow bez zaproszenia na jubileuszowy odcinek. Padły gorzkie słowa

Program "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" świętował 100. odcinek. Nie został na niego zaproszony Żora Koroliow, tancerz i były uczestnik show. Ukrainiec wcześniej dość krytycznie ocenił wersję Polsatu. Nie przebierał w słowach.

"Taniec z gwiazdami": Żora Koroliow bez zaproszenia na jubileuszowy odcinek. Padły gorzkie słowaŹródło: East News
dqw3lbv
dqw3lbv

"Taniec z gwiazdami": Jubileuszowy odcinek

W piątek 18 października Polsat wyemitował jubileuszowy, 100. odcinek programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Podjęto decyzję, że z tej okazji nikt nie odpadnie. Oprócz tego Wojciech Jeschke zastąpił kontuzjowanego Adama Adamonisa, który tańczył dotychczas z Sandrą Kubicką. Na widowni zasiadły największe gwiazdy minionych edycji. Wśród nich zabrakło Żory Koroliowa, który nawet nie dostał zaproszenia.

ZOBACZ TEŻ: "Taniec z gwiazdami": wyjątkowi goście i najpiękniejsze momenty

"Taniec z giwazdami": Żora Koroliow bez zaproszenia

Żora Koroliow brał udział łącznie w 6 edycjach "Tańca z gwiazdami" - w 3, gdy program był nadawany przez TVN i w 3 w Polsacie. Zdziwił się, że nie dostał zaproszenia. Mimo to i tak by się nie pojawił. "I tak bym nie przyszedł po tych wszystkich ostatnich szopkach, ale sam fakt. Moi obrażalscy, prawda boli" - napisał na Facebooku.

dqw3lbv

Wcześniej pisał też, że jest mocno zawiedziony poziomem programu. Krytykował występ Sandry Kubickiej i Adama Adamonisa, nazywając ich amatorami. "Nie mogę uwierzyć, że jurorzy chwalą dwóch amatorów w jednej parze, którzy udawali, że tańczą Cha cha cha... Chyba się jednak nie znam na tańcu. "Taniec z gwiazdami" idzie na dno, niestety... Niech wygra Krzysztof Ibisz" - stwierdził. Możliwe, że ta wypowiedź miała wpływ na brak zaproszenia.

Żora Koroliow krytykował też Barbarę Kurdej-Szatan i Jacka Jeschke. Wielokrotnie wdawał się w zbędne dyskusje m.in. partnerem życiowym Iwony Pavlović Wojciechem Oświęcimskim, choreografem Maciejem Zakliczyńskim i Katarzyną Wajdą, zastępczynią dyr. programowego Polsatu. "Uważam nadal, że "TzG" zszedł na psy i zdania nie zmieniam" - pisał w jednej z takich rozmów.

Program "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" można oglądać na żywo w każdy piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

dqw3lbv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqw3lbv