Trwa ładowanie...
ycipk-41hpj1

"Taniec z gwiazdami": zobaczcie najpiękniejsze i najśmieszniejsze momenty show!

Wyjątkowi goście, najpiękniejsze choreografie i taneczne pojedynki gwiazd. Przypomnijcie sobie najlepsze momenty z poprzednich edycji. Przeżyjmy to jeszcze raz!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Widzów "Tańca z gwiazdami" czeka huczny jubileusz
Widzów "Tańca z gwiazdami" czeka huczny jubileusz (East News)
ycipk-41hpj1

Łzy wzruszenia, radości ale czasem i bólu. Dziesiątki kontuzji, tysiące godzin spędzonych na wyczerpujących treningach, skomplikowane choreografie i widowiskowe tańce. "Taniec z gwiazdami" od lat dostarcza swoim widzom i uczestnikom wielkich emocji. Na tym parkiecie rodziły się namiętności, miłości i pasje, a dziś byli i obecni uczestnicy show zapraszają wszystkich na setny odcinek!

Tym razem powód do świętowania jest podwójny, bo nie dość, że trwa właśnie 10. edycja programu, to jeszcze czeka nas trzycyfrowy odcinek. Wspólnie przypomnimy sobie zarówno najpiękniejsze, jak i najśmieszniejsze momenty wszystkich edycji "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami".

ycipk-41hpj1

W loży honorowej zasiądą byli uczestnicy programu, dla których udział w show był największą przygodą życia. Jak ją wspominają? Czy dawne taneczne pary wciąż się przyjaźnią? I którzy uczestnicy złapali na dobre tanecznego bakcyla? Tego wszystkiego dowiemy się już niebawem.

Jednak mimo pięknej rocznicy nie możemy zapomnieć o tym, że rywalizacja trwa nadal, a nawet staje się coraz bardziej zacięta, bo na parkiecie zostało już tylko sześć par. W ten piątek każdą z nich zobaczymy w dwóch tańcach, bo wszyscy poza swoim standardowym występem staną jeszcze w pojedynku tanecznym z rywalami.

Kto okaże się mistrzem foxtrota, kto najlepiej wypadnie w cha-cha-cha, a kogo pokona jive? I wreszcie kto będzie triumfował w tym setnym odcinku? Przekonamy się w najbliższy piątek, o 20:05 w Polsacie.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-41hpj1

ycipk-41hpj1
ycipk-41hpj1