Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": zobaczcie najpiękniejsze i najśmieszniejsze momenty show!

Wyjątkowi goście, najpiękniejsze choreografie i taneczne pojedynki gwiazd. Przypomnijcie sobie najlepsze momenty z poprzednich edycji. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Share
"Taniec z gwiazdami": zobaczcie najpiękniejsze i najśmieszniejsze momenty show!Źródło: East News
d45zbnj

Łzy wzruszenia, radości ale czasem i bólu. Dziesiątki kontuzji, tysiące godzin spędzonych na wyczerpujących treningach, skomplikowane choreografie i widowiskowe tańce. "Taniec z gwiazdami" od lat dostarcza swoim widzom i uczestnikom wielkich emocji. Na tym parkiecie rodziły się namiętności, miłości i pasje, a dziś byli i obecni uczestnicy show zapraszają wszystkich na setny odcinek!

Tym razem powód do świętowania jest podwójny, bo nie dość, że trwa właśnie 10. edycja programu, to jeszcze czeka nas trzycyfrowy odcinek. Wspólnie przypomnimy sobie zarówno najpiękniejsze, jak i najśmieszniejsze momenty wszystkich edycji "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami".

W loży honorowej zasiądą byli uczestnicy programu, dla których udział w show był największą przygodą życia. Jak ją wspominają? Czy dawne taneczne pary wciąż się przyjaźnią? I którzy uczestnicy złapali na dobre tanecznego bakcyla? Tego wszystkiego dowiemy się już niebawem.

d45zbnj

Jednak mimo pięknej rocznicy nie możemy zapomnieć o tym, że rywalizacja trwa nadal, a nawet staje się coraz bardziej zacięta, bo na parkiecie zostało już tylko sześć par. W ten piątek każdą z nich zobaczymy w dwóch tańcach, bo wszyscy poza swoim standardowym występem staną jeszcze w pojedynku tanecznym z rywalami.

Kto okaże się mistrzem foxtrota, kto najlepiej wypadnie w cha-cha-cha, a kogo pokona jive? I wreszcie kto będzie triumfował w tym setnym odcinku? Przekonamy się w najbliższy piątek, o 20:05 w Polsacie.

d45zbnj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45zbnj
d45zbnj