Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Znamy kolejne pary!

Share
"Taniec z gwiazdami": Znamy kolejne pary!
Źródło: Instagram
d210fok

Do startu kolejnej odsłony tanecznego show Polsatu został niecały miesiąc. Niektórzy z uczestników, tak jak Sławek Uniatowski, już pochwalił się w sieci pierwszymi zdjęciami z sali treningowej (patrz poniżej). Jednak to, co wielu widzów ciekawi najbardziej to, z kim ich ulubieńcy pojawią się w parach.

Niedawno tę tajemnicę zdradziła m.in. Małgorzata Pieńkowska, ujawniając w jednym z wywiadów, że na parkiecie będzie jej towarzyszył Stefano Terrazino. Jeszcze wcześniej światło dzienne ujrzała informacja o tym, że Agnieszka Kaczorowska po raz kolejny dostała przystojniaka, czyli wspomnianego już finalistę "Idola". Teraz pojawiły się kolejne nazwiska.
I tak: Ewelina Lisowska zatańczy z Tomaszem Barańskim, siatkarza Łukasza Kadziewicza poprowadzi Magdalena Soszyńska-Michno, a aktora Patryka Pniewskiego piękna Walerija Żurawlewa.

Niektórzy z tancerzy najchętniej fotografują się jednak w swoim towarzystwie, tak jak Agnieszka Kaczorowska i Tomasz Barański. Coś nam podpowiada, że takie wspólne zdjęcia nie uspokoją zazdrosnej Klaudii Halejcio - zobacz wideo poniżej.

d210fok

Letnie stylizacje na każdą okazję! Wakacyjne wyprzedaże do -80% taniej >>

 (fot. Instagram)
Źródło: (fot. Instagram)
d210fok

Podziel się opinią

Share
d210fok
d210fok