"Taniec z gwiazdami" odc. 6. Weselny taniec wzruszył Andrzeja Grabowskiego

"Taniec z gwiazdami" odc. 6. Weselny taniec wzruszył Andrzeja Grabowskiego
Źródło zdjęć: © East News

25.09.2020 21:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Szósty odcinek "Tańca z gwiazdami" dobiegł końca. I tym razem nie zabrakło wielkich mocji. Andrzej Grabowski nie krył wzruszenia, kiedy jedna z par tańczyła do piosenki jego zięcia. Sprawdźcie, kto pożegnał się z programem.

Najnowsza edycja "Tańca z Gwiazdami" wywołuje niemałe emocje. W pierwszym odcinku po pandemicznej przerwie, który oglądaliśmy 4 września, nie zabrakło emocji, stresu i łez. Z dalszą rywalizacją i marzeniami o Kryształowej Kuli musieli pożegnać się Tomasz Oświeciński i Wiktoria Omyła. Z kolei w drugim odcinku Sylwester Wilk przyznał, że musi zrezygnować z dalszego udziału w show ze względów zdrowotnych. W trzecim odcinku odpadli Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko

O kryształową kulę 11. edycji tanecznego show Polsatu walczą ciągle Marcin Bosak i Wiktoria Omyła, Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska, Bogdan Kalus i Lenka Klimentova, Ania Karwan i Jan Kliment, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz.

Na pierwszy ogień poszli Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. Ich taniec wzruszył Andrzeja Grabowskiego. Para wykonała układ do hitu Pawła Domagały "Weź mnie przytul", który piosenkarz napisał dla swojej żony, a córki Grabowskiego, Zuzanny Grabowskiej.

"To dla mnie wyjątkowa piosenka, bo on napisał ją dla mojej córki" - powiedział wzruszony Grabowski.

Jako drudzy na parkiecie zaprezentowali się Edyta Zając i Michał Bartkiewicz. Para tańczyła do hitu zespołu Poparzeni Kawą Trzy "Byłaś dla mnie wszystkim". Zatańczyli jive'a. Andrzej Grabowski dał im 10 punktów, Iwona Pavlovic 8 i Michał Malitowski tyle samo co "Czarna Mamba".

Następnie podziwialiśmy taneczne popisy Anny Karwan i Jana Klimenta. Zatańczyli walca angielskiego do piosenki "Wielka Miłość" Seweryna Krajewskiego. Andrzej Grabowski dał 10 , Iwona Pavlović9 , a Michał Malitowski 9 punktów.

Sylwia Lipka i Rafał Maserak zatańczyli i wywołali zachwyt wśród jury. Para wykonała quickstepa do piosenki "Prawy do lewego" Kayah i Bregovicia. Michał Malitowski uznał, że piosenkarka z odcinka na odcinek tańczy coraz lepiej. Andrzej Grabowski ocenił ich na 9, Iwona na 8, a Michał na 7 punktów.

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino zatańczyli rumbę do piosenki Pauli "Od dziś".Tancerz powiedział, że to jedna z najtrudniejszych choreografii, jaką tańczył od 15 lat.

"Dawno nie widziałem tak dobrej rumby w tym programie" - powiedział Michał Malitowski

Para rozbiła bank i dostała od jury 30 punktów.

Bogdan Kalus i Lenka Klimentova zatańczyli sambę do piosenki "Żono moja" zespołu Masters. Aktor znany z "Rancza" wyznał, że jest pechowy, ponieważ każde wesele, na którym się pojawił, skończyło się rozwodem.

Andrzej Grabowski dał im 9 punktów, Iwona Pavlović 5, a Michał Malitowski 6.

Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke jako ostatni pojawili się na parkiecie i zatańczyli pasodoble do utworu grupy Ich troje "A wszystko to..." w wykonaniu Michała Wiśniewskiego.

Andrzej Grabowski ocenił ich 8, Iwona Pavlović na 7, a Michał Malitowski dał 7 punktów.

Taniec z Gwiazdami - kto odpadł?

Z programem pożegnali się Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (41)
Zobacz także