Trwa ładowanie...
19-08-2016 13:34

"Taniec z gwiazdami": Tomasz Barański zastąpi Egurrolę?

"Taniec z gwiazdami": Tomasz Barański zastąpi Egurrolę?Źródło: AKPA
d230e6d
d230e6d

Kariera choreograficzna Tomasza Barańskiego nabiera rozpędu. Tancerz jest autorem układów, jakie zostaną zaprezentowane podczas Zakończenia Wakacji z Polsatem i RMF FM, Eska Music Awards oraz koncertu Justyny Steczkowskiej z Orkiestrą Cygańską w Sopocie. Kolejne zlecenia, jak twierdzi "Fakt", dla Barańskiego mogą okazać się tylko kwestią czasu!

Czy w takim razie Augustin Egurrola może obawiać się o swoją pozycję. Na pewno musi on dostrzec fakt, że na rynku pojawił się dla niego niezwykle utalentowany konkurent. Do tej pory Egurrola był niekwestionowanym faworytem wśród choreografów przygotowujących układy taneczne do koncertów, produkcji filmowych i różnorodnych koncertów.

Warto pamiętać, że Barański szlifował swój fach m.in. dzięki pomocy Egurroli. Od 2002 roku tancerz współpracuje z założoną przez Agustina formacją VOLT. Barański odbył również trzymiesięczne stypendium w Brodway Dance Center w Nowym Jorku, które ufundował mu... Egurrola. Wszystko wskazuje na to, że uczeń rzuca swojemu mistrzowi ogromne wyzwanie!

d230e6d

Tomasz Barański - kariera

Tomasz Barański (ur. 19 grudnia 1980 roku w Kielcach) tańczy od 10. roku życia. Na swoim koncie ma on m.in. trzy tytuły Mistrza Polski i tyle samo Pucharów Polski. W parze z Edytą Herbuś zdobył tytuł międzynarodowych mistrzów Czech do lat 14. W roku 2010 wystąpił w programie "You Can Dance - Po prostu tańcz" gdzie doszedł do półfinału. Zaraz po tym zadebiutował w "Tańcu z gwiazdami". W dwunastej edycji programu tańczył z aktorką Marią Kilińską. Oprócz tego jego partnerkami w show były Klaudia Halejcio, Tatiana Okupnik, Katarzyna Stankiewicz oraz Ewelina Lisowska. Z tą ostatnią sięgnął nawet po Kryształową Kulę.

Barański od jakiegoś czasu specjalizuje się jako choreograf. W przeszłości opracowywał układy m.in. do teledysków piosenek zespołu De Mono oraz Stefano Terrazzino.

d230e6d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d230e6d