Trwa ładowanie...
d31bbih

"Taniec z gwiazdami": Tomasz Barański podsumowuje występy z Justyną Żyłą. "Najgorszy debiut w historii"

Przygoda Justyny Żyły oraz Tomasza Barańskiego w "Tańcu z gwiazdami" dobiegła końca. Choć tancerz w rozmowie z magazynem nie szczędził krytyki, padło też wiele ciepłych słów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tomasz Barański i Justyna Żyła odpadli z "Tańca z gwiazdami"
Tomasz Barański i Justyna Żyła odpadli z "Tańca z gwiazdami" (East News, Fot: East News)
d31bbih

Nie da się ukryć, że występy Justyny Żyły co tydzień rozgrzewały media do czerwoności. Praktycznie po każdym tańcu Barańskiego i byłej żony skocza wylewała się lawina komentarzy. W tym także internetowego hejtu.

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Żyła mierzy się z hejtem: "Staram się tym nie przejmować"

"Niestety, magia nie pomogła" - napisano na instagramowym profilu "Tańca z gwiazdami". Żyła i Barański musieli ostatecznie pożegnać się z parkietem, wykonując choreografię nawiązującą do "Harry'ego Pottera".

d31bbih

Po wszystkim Tomasz Barański postanowił podsumować ich przygodę w "Tańcu z gwiazdami".

- Nasz debiut był najgorszym występem w historii "Tańca z gwiazdami", niestety muszę to powiedzieć z pełną odpowiedzialnością. Praca z Justyną to dla mnie nauka cierpliwości - powiedział Tomasz Barański z magazynem "Flesz".

Wiele godzin na sali treningowej pozwolilo też Barańskiemu poznać Żyłę.- Jest na pewno bardzo empatyczna, czasem może trochę naiwna. Ale z pewnością bije od niej dobro - dodał Barański.

Kibicowaliście Justynie i Tomkowi?

d31bbih

Podziel się opinią

Share
d31bbih
d31bbih