Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Rafał Maserak nowym jurorem? Wiadomo, kogo miałby zastąpić

Rafał Maserak jest związany z „Tańcem z gwiazdami” od początku istnienia programu. Tancerz wystąpił w większości edycji, dwukrotnie doprowadził do zwycięstwa swoje partnerki. Znacznie częściej zajmował jednak drugie miejsce. W ostatniej edycji po raz kolejny był o włos od zdobycia Kryształowej Kuli. Niestety, szkolącą się pod jego okiem Olgę Kalicką pokonał Robert Wabich. Mówi się, że Maserak ma już dosyć tańca i przymierza się do roli jurora. Jak informuje „Fakt”, wiadomo, kogo z jury miałby zastąpić.

Share
"Taniec z gwiazdami": Rafał Maserak nowym jurorem? Wiadomo, kogo miałby zastąpić
Źródło: ONS.pl
d4fmqdp

Dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew, nie wyobraża sobie programu bez Rafała. Podobno poważnie myśli o posadzeniu tancerza za stołem jurorskim. Maserakowi taki pomysł z pewnością by się spodobał. Zmęczyło go ciągłe przegrywanie w decydujących fazach programu, a i wiek zaczyna dawać znać o sobie - zdradził informator dziennika.

Rafał dodatkowo zyskał w oczach produkcji po wygranej w „Top Chefie”, gdzie udowodnił swój medialny potencjał. Zdaniem dziennikarzy „Faktu”, jeśli tancerz rzeczywiście zostałby jurorem, z ”Tańcem z gwiazdami” pożegnałby się dotychczasowy sędzia, Andrzej Grabowski. Nie jest tajemnicą, że aktor nie jest zawodowo związany z tańcem, a informacje o jego rozwodzie nie służą jego wizerunkowi.

d4fmqdp

Jaką decyzję podejmie Polsat? Z pewnością wkrótce się przekonamy. Wyobrażacie sobie Maseraka na miejscu Grabowskiego?

AKPA
Źródło: AKPA
d4fmqdp

Podziel się opinią

Share
d4fmqdp
d4fmqdp