Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Ola Jordan wezwana na dywanik. Jest za grzeczna

Ola Jordan podpadła produkcji "Tańca z gwiazdami". Ponoć jej oceny są zbyt grzeczne i łagodne. Według sugestii reżysera, powinna wziąć przykład z ostrej jak brzytwa Iwony Pavlović.

"Taniec z gwiazdami": Ola Jordan wezwana na dywanik. Jest za grzecznaŹródło: ONS.pl
d2rhqli
d2rhqli

Ola Jordan dołączyła do jurorów "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" w marcu 2018 r. Zastąpiła tym samym Beatę Tyszkiewicz, która zrezygnowała z medialnych występów ze względu na problemy zdrowotne. Zarówno widzowie, jak i produkcja pokładali w sympatycznej tancerce ogromne nadzieje. Oczekiwali ostrych jak brzytwa ocen i profesjonalnych opinii. Cóż, rozczarowanie przyszło już po pierwszym odcinku. I trwa do dziś.

Ola Jordan - podpadła produkcji "Tańca z gwiazdami"

Ola Jordan jest miła, sympatyczna i niezwykle rzadko pozwala sobie na uszczypliwości względem uczestników "Tańca z gwiazdami". Choć jej oceny są merytoryczne, krytyki unika jak ognia. Jej najostrzejsza opinia w karierze skierowana była do Justyny Żyły. Zawiódł się jednak ten, kto spodziewał się srogiej nagany. Jurorka po prostu... przemilczała występ uczestniczki.

Tego dla produkcji programu było za wiele. Jordan została wezwana na dywanik do szefa. Usłyszała, że powinna wzorować się na Iwonie Pavlović, która nie boi się krytykować tańczące gwiazdy. Nie ma też problemu z tym, aby obdarować uczestnika najmniejszą liczbą punktów.

d2rhqli

- W kuluarach dużo mówi się o tym, że Ola Jordan została zaproszona na rozmowę do reżysera "Tańca z gwiazdami". Zwrócił jej uwagę na brak negatywnych komentarzy podczas ocen uczestników. Podobno ma brać przykład z Iwony - twierdzi informator serwisu pomponik.pl.

Ola Jordan - kim jest?

Ola Jordan to profesjonalna tancerka polskiego pochodzenia. Występuje na parkiecie od 10. roku życia, specjalizuje się w tańcach latynoamerykańskich. Kiedy mieszkała w Polsce jej wieloletnią nauczycielką tańca była Iwona Pavlović.

Jest finalistką najbardziej prestiżowych turniejów tanecznych: Międzynarodowych Zawodów Blackpool Professional Rising Stars Latin, British Championships for Professional. Ma na swoim koncie również tytuł Mistrzyni Polski w 1999 r. Dwa lata temu napisała książkę, w której opisała swoją życiową przygodę z tańcem "Strictly Ola" ("Po prostu Ola").

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Do Wielkiej Brytanii wyjechała za namową swojego męża Anglika - Jamesa Jordana, który jednocześnie jest jej partnerem tanecznym i od 19 lat tworzą szczęśliwą parę, zarówno na parkiecie, jak i w życiu. Od kilku lat prowadzą własną szkołę tańca. W 2010 r. byli jurorami programu "Dancing on Wheels", w którym tancerze partnerują osobie poruszającej się na wózku inwalidzkim.

Największą popularność przyniosła jej brytyjska edycja programu "Taniec z gwiazdami", w której występowała przez 10 lat. W parze z dziennikarzem telewizyjnym BBC Chrissem Hollinsem zdobyła Kryształową Kulę. Od 2 marca 2018 r. jest jurorką w polskiej edycji show.

d2rhqli
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rhqli