Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Michaił Steciuk ogłoszony nowym uczestnikiem

Produkcja "Tańca z gwiazdami" ujawniła kolejnego uczestnika. W najnowszej edycji programu wystąpi komik Michaił Steciuk.

Share
"Taniec z gwiazdami": Michaił Steciuk ogłoszony nowym uczestnikiemŹródło: East News
d11tn18

"Taniec z gwiazdami": Michaił Steciuk ogłoszony kolejnym uczestnikiem programu

Polsat stopniowo ogłasza kolejnych uczestników "Tańca z gwiazdami". Wśród zapowiedzianych uczestników są: Magda Bereda, Reni Jusis, Damian Kordas, Ola Kot, Barbara Kurdej-Szatan, Joanna Lazer, Adam Małczyk, Monika Miller, Rafał Szatan, Akop Szostak oraz Sandra Kubicka. Teraz dołączył do nich również Michaił Steciuk, znany jako “Misza”.

Steciuk udostępnił nagranie na Instagramie, w którym zapowiada swój udział w 10. edycji “Tańca z gwiazdami”.

"Cześć. Nazywam się Misza i przyjechałem z Rosji. Tańczę od dziesiątego roku życia. Mam dużo osiągnięć tanecznych na swoim koncie, a teraz chcę wygrać »Taniec z gwiazdami«" - powiedział na krótkim nagraniu.

"Taniec z gwiazdami": Kim jest Michaił Steciuk?

Michaił Steciuk posiada najwyższą klasę taneczną, czyli "S". Jest finalistą Mistrzostw Białorusi i Mistrzostw Polski. Brał udział w wielu krajowych oraz międzynarodowych turniejach Tańca Towarzyskiego. Prowadził zajęcia w różnych krajach świata jak Rosja, Białoruś czy Stany Zjednoczone.

d11tn18

Michaił Steciuk wystąpił w kilku programach telewizyjnych: "Jaka to melodia?" czy "Twoja twarz brzmi znajomo". Z jego profilu na Instagramie dowiadujemy się z niego, że jego taneczną partnerką w najnowszej edycji “Tańca z gwiazdami” jest Natalia Kłaput.

d11tn18
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11tn18
d11tn18