Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Magda Bereda może odejść z programu. "Zastanawiam się nad tym"

Magda Bereda nie zbiera pochwał od jury programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" i co odcinek dostaje najniższe noty. Mimo to dzięki głosom widzów utrzymuje się w tanecznym show. Przyznała jednak, że rozważała odejście z programu.

"Taniec z gwiazdami": Magda Bereda może odejść z programu. "Zastanawiam się nad tym"Źródło: East News
djzn0a9

Magda Bereda przed programem "Taniec z gwiazdami" nie miała większej styczności z tańcami towarzyskimi czy latynoamerykańskimi. Na treningach do programu praktycznie uczy się ich od zera. Mimo że na parkiecie stara się dawać z siebie jak najwięcej, jury nie jest jej zbyt przychylne. Specjaliści regularnie wytykają jej słabą pracę bioder i nóg. Podczas jubileuszowego odcinka porównano ją do słupa soli.

ZOBACZ TEŻ: Wzruszony Janusz Gajos na spotkaniu autorskim

Mimo gorzkich komentarzy ze strony jurorów młoda wokalistka zostaje w programie dzięki odpowiedniej liczbie głosów widzów, za co może być im wdzięczna. Jednak i u niej bywały chwile zwątpienia i myśli o tym, żeby zrezygnować z dalszej rywalizacji w "Tańcu z gwiazdami". Bereda przyznała to w jednej z ostatnich rozmów z Plejadą. Mało tego - artystka dalej to rozważa.

- Zastanawiam się nad tym, ale to jest też trochę tak, że to jest program i dzięki moim widzom jesteśmy tu, gdzie jesteśmy. To też im należy się szacunek i po prostu musimy dawać z siebie jeszcze więcej - mówiła.

Jak widać Magda Bereda, mimo nieprzyjemnych konfrontacji z jurorami, nie ma zamiaru się tak łatwo poddać i chce powalczyć o jak najlepszy rezultat w "Tańcu z gwiazdami".

djzn0a9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djzn0a9