Trwa ładowanie...
d2pxc7y

"Taniec z gwiazdami": Leszek Miller skomentował partnera swojej wnuczki

Monika Miller pojawi się w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami" i już teraz wiadomo, że dziadek będzie jej mocno kibicował. Leszek Miller uważa, że jego wnuczka trafiła w dobre ręce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Miller trenuje do 10. edycji "Tańca z gwiazdami"
Monika Miller trenuje do 10. edycji "Tańca z gwiazdami" (ONS.pl)
d2pxc7y

"Taniec z gwiazdami" wróci na antenę Polsatu 13 września. To już 10. edycja tanecznego show, w której zobaczymy m.in. popisy Moniki Miller. Wnuczka byłego premiera udowadnia na Instagramie, że od tygodni ostro trenuje do programu. "Myślę, że damy radę" – napisała na Instagramie pod jednym zdjęciem z treningu, ujawniając tożsamość swojego partnera.

Obejrzyj: Dominika Gwit tańczy "Jezioro łabędzie" w śląskim parku

Monika Miller wystąpi w programie w parze z Janem Kliementem. Czeski tancerz już trzykrotnie prowadził swoje partnerki do zwycięskiego finału. Czy tak będzie i tym razem? Leszek Miller bardzo na to liczy.

d2pxc7y

- Trzymam za nich kciuki. I życzę, żeby kryształowa kula powędrowała właśnie do Moniki i Jana – powiedział Miller w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami". Wszystkie pary tańczą w nowym spocie. Komu poszło najlepiej?

- Moja Moniczka trafiła w dobre ręce, jej partnerem jest Jan Kliment, to świetny tancerz. Mam nadzieję, że wygrają "Taniec z gwiazdami". Na pewno będę oglądał i kibicował. Monika świetnie się porusza, tańczy i jest w dobrych rękach – dodał były premier.

d2pxc7y

Podziel się opinią

Share

d2pxc7y

d2pxc7y