Trwa ładowanie...
ycipk-2ur7g2

"Taniec z Gwiazdami". Kto odpadł w 7. odcinku?

Siódmy odcinek "Tańca z Gwiazdami" był pełen emocji. W tym tygodniu z programu niespodziewanie odpadli Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino, którzy zatańczyli swoje ostatnie tango.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Radwańska odpadła w 7. odcinku programu "Taniec z Gwiazdami".
Agnieszka Radwańska odpadła w 7. odcinku programu "Taniec z Gwiazdami". (AKPA)
ycipk-2ur7g2

Siódmy odcinek "Tańca z Gwiazdami" widzowie zapamiętają na długo za sprawą Joanny Mazur i jej nowego krakowskiego mieszkania. Jednak to nie była jedyna szokująca informacja tego wieczoru. Dowiedzieliśmy się, że dotychczasowa ulubienica jury Agnieszka Radwańska odpadła się z "Tańca z Gwiazdami".

Tenisistka była nazywana czarnym koniem 9. Edycji "Tańca z Gwiazdami". Zaledwie tydzień temu Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino wykonując taniec współczesny, zachwycili jury, które przyznało im maksymalną liczbę punktów.

W tym tygodniu para nie miała tyle szczęścia. Iwona Pavlović stwierdziła, że tango Radwańskiej nie było idealne, dodając, że na tym etapie programu nie powinna popełniać tylu błędów. Grabowski nie zgodził się z tą srogą oceną i pochwalił Agnieszkę za zjawiskowy taniec. Ostatecznie para otrzymała 22 punkty i musiała zmierzyć się w tanecznym pojedynku z Tamarą Gonzalez Pereą i Rafałem Maserakiem. Dzięki wesołej sambie tenisistka zdobyła 3 dodatkowe punkty, jednak nawet to nie było w stanie uchronić Agnieszki Radwańskiej przed eliminacją z "Tańca z Gwiazdami".

ycipk-2ur7g2

Kto według Was zdobędzie Kryształową Kulę i wygra 9. edycję "Tańca z Gwiazdami"?

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2ur7g2

ycipk-2ur7g2
ycipk-2ur7g2