"Taniec z gwiazdami": Kinga Rusin wspomina swój udział w programie. Wzięło ją na sentymenty

"Taniec z gwiazdami": Kinga Rusin wspomina swój udział w programie. Wzięło ją na sentymenty
Źródło zdjęć: © ONS.pl

22.12.2019 12:26, aktual.: 22.12.2019 12:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

"Taniec z gwiazdami" doczekał się już 10. edycji w Polsce. Nie wszyscy pamiętają jednak, że jedną z uczestniczek show była Kinga Rusin.

Za nam już 10. edycja "Tańca z gwiazdami" w Polsacie. Zwycięzcą programu został Damian Kordas, który tańczył z Janją Lesar. Para w finale pokonała Barbarę Kurdej-Szatan i Jacka Jeschke. Dla Kordasa było to trzecie reality show, które wygrał po "MasterChefie" i "Agencie".

W przygotowaniu jest już również kolejna edycja "Tańca z gwiazdami". Pojawiły się pierwsze plotki dotyczące listy uczestników. Z niepotwierdzonych dotychczas doniesień wynika, że o Kryształową Kulę powalczyć mają: Julia Wieniawa, Tomasz Oświeciński, Anna Karwan czy Blanka Lipińska.

Z tej okazji warto przypomnieć jedną ze zwyciężczyń poprzedniej edycji "Tańca z gwiazdami", Kingę Rusin. W 2006 r. prezenterka wygrała 4. edycję programu, który wówczas emitowany był na antenie TVN, a partnerował jej Stefano Terrazzino. Dziennikarkę najwidoczniej wzięło na wspomnienia, gdyż za pośrednictwem Instagramie przypomniała internautom o swoim pasodoble oraz wspaniałej kreacji, w której wystąpiła.

"Przypomniałam sobie moje pasodoble z 'Tańca z Gwiazdami'. Ach, cóż to były za emocje! Wystarczy popatrzeć na moją minę na drugim zdjęciu" - wspomina Rusin.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (108)
Zobacz także