Trwa ładowanie...

Kinga Rusin wspomina "Taniec z gwiazdami". "Zaczęło się coś naprawdę dobrego"

Dziennikarka od czasu do czasu dzieli się z fanami wspomnieniami co ciekawszych momentów w karierze. Tym razem padło na pamiętny udział w tanecznym programie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kinga Rusin wspomina "Taniec z gwiazdami". "Zaczęło się coś naprawdę dobrego"Źródło: Instagram.com
dohpycw
dohpycw

Dziś można śmiało powiedzieć, że występ w "Tańcu z gwiazdami" zmienił kierunek kariery Kingi Rusin. Przypomnijmy, że gdy zdecydowała się spróbować swoich sił na parkiecie, mało kojarzyła się z programami rozrywkowymi. Choć jej udział mógł budzić wówczas zdziwienie, szturmem przeszła przez program, zdobywając wraz ze Stefano Terrazzino Kryształową Kulę. Po "TzG" dziennikarka bardziej otworzyła się na tematy związane z rozrywką i show-biznesem, co zaowocowało długą współpracą z TVN. Rusin prowadziła m.in. "You Can Dance" i dołączyła do grona prowadzących "Dzień dobry TVN", na dobre ugruntowując swoją pozycję w stacji.

"Taniec z gwiazdami" jest więc niewątpliwie miłym wspomnieniem, którym chętnie dzieli się z fanami. Wpis pewnie nie pojawiłby się, gdyby nie Stefano Terrazzino. To na jego profilu na Instagramie pojawiło się najpierw nagranie z rumbą, którą tańczył z Rusin… 13 lat temu. Kinga Rusin udostępniła wideo także na swoim profilu i opatrzyła je nostalgiczną refleksją.

- Nie byłam początkowo przekonana do pomysłu tańca przed kamerami. To był trudny dla mnie czas, chciałam się skupić na pracy dziennikarskiej i dzieciach, ale nie żałuję! Coś wtedy we mnie pękło, coś się wyzwoliło i coś naprawdę dobrego zaczęło. Kolejny dowód na to, że nic nie dzieje się bez powodu – napisała dziennikarka.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

dohpycw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dohpycw