"Taniec z gwiazdami": już wiadomo, kto odpadł. Zaskakujący werdykt. To fani zadecydowali

"Taniec z gwiazdami": Juras pożegnał się z show
"Taniec z gwiazdami": Juras pożegnał się z show
Źródło zdjęć: © AKPA

04.10.2021 22:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Za nami kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami". Z programem pożegnali się Juras i jego partnerka Wiktoria Omyła. Co ciekawe, przez chwilę razem z tą dwójką zagrożona była para, która zdobyła najwięcej punktów - Kajra i Rafał Maserak.

W 6. odcinku "Tańca z gwiazdami" na parkiecie pojawiło się już jedynie pięć par, które liczyły nie tylko na dobre oceny jurorów, ale i głosy widzów. Znów upiekło się Oliwii Bieniuk, która, choć uzyskała najniższe noty od sędziów, nie była zagrożona. Po zsumowaniu punktów za tańce i SMS-y to Juras, czyli Łukasz Jurkowski, i Kajra okazali się celebrytami, którzy znaleźli się na samym dole zestawienia. Sportowiec miał 58 punktów od jury, aktorka aż 74, ale to głosy widzów w dużej mierze decydują o zwycięstwie.

Ostatecznie z programem pożegnali się Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła. Jednak rację miała Iwona Pavlović, która uprzytomniła Kajrze, że zdobywanie nawet samych dziesiątek od jurorów to za mało, aby wygrać.

Juras w odcinku popisał się cha chą i quick stepem. Ostatni taniec urzekł samą Czarną Mambę - para uzyskała aż 33 punkty. Ale suma ocen i punktów za SMS-y od fanów okazała się niewystarczająca, by sportowiec dostał się do kolejnego etapu zmagań. Nie był tym zdruzgotany, wręcz przeciwnie.

- Cieszmy się małymi rzeczami. Została nas piątka fantastycznych par. Nie spodziewałem się, że to będzie taki fun, taka energia - mówił Juras. Podziękował fanom za wysyłanie SMS-ów, a także Wiktorii, która znosiła jego nie do końca łatwy charakter.

Do kogo trafią nagrody, czyli Kryształowa Kula, 100 tys. zł dla gwiazdy i 50 tys. zł dla tancerza? W programie pozostali Kajra i Rafał Maserak, Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz oraz Sylwia Bomba i Jacek Jeschke.

  • Łukasz Juras Jurkowski i Wiktoria Omyła odpadli z "Tańca z gwiazdami"
  • Łukasz Juras Jurkowski i Wiktoria Omyła odpadli z "Tańca z gwiazdami"
  • Łukasz Juras Jurkowski i Wiktoria Omyła odpadli z "Tańca z gwiazdami"
[1/3] Łukasz Juras Jurkowski i Wiktoria Omyła odpadli z "Tańca z gwiazdami"Źródło zdjęć: © AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także