"Taniec z gwiazdami": odpadła. To musiało się tak skończyć

Iza Małysz i Stefano Terrazzino żegnają się z programem "Taniec z gwiazdami"
Iza Małysz i Stefano Terrazzino żegnają się z programem "Taniec z gwiazdami"
AKPA

20.09.2021 22:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Poznaliśmy wyniki czwartego odcinka najnowszej edycji "Tańca z gwiazdami". Internauci są zgodni: "odpadło najsłabsze ogniwo". Z programem pożegnali się Iza Małysz i Stefano Terrazzino.

Iza Małysz odpadła z tanecznego show. Podczas "przygody życia" towarzyszył jej Stefano Terrazzino, który w "Tańcu z gwiazdami" ma za sobą już niejedną wygraną (z Kingą Rusin, Agatą Kuleszą, Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz). Niestety, z żoną skoczka narciarskiego po zwycięstwo nie sięgnął.

Pomimo względnie pozytywnych ocen jurorów para ze smutkiem pożegnała się z programem. Za wykonanie ognistego tanga zdobyła 26 pkt. Przed wynikami Izabela żaliła się nawet, że taniec idzie jej zdecydowanie lepiej, ale tylko z dala od świateł kamer. Podkreśliła, że nie jest przyzwyczajona do tak dużej atencji.

Pomimo dość pozytywnych ocen jurorów, internauci przewidywali, że to właśnie Małysz pożegna się z programem. "Odpadło najsłabsze ogniwo" - pisali. Iwona Szymańska-Pavlović również wyraziła niechęć wobec umiejętności początkującej tancerki słowami:

- Dla mnie kompletnie na nie. Jeśli celem tego tańca było, żebyś była sztywna, to się udało. Póki Stefano cię trzymał, było dobrze. Jak Stefano cię puszczał, znikałaś.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (115)
Zobacz także