Trwa ładowanie...

Taniec z Gwiazdami. Justyna Żyła: Przygotowania do 4. odcinka

To dopiero 4. odcinek "Tańca z Gwiazdami", a Justyna Żyła zdążyła rozkochać w sobie tysiące Polaków. Na cotygodniowych treningach pracuje w pocie czoła, a przygotowania do "Tańca z Gwiazdami" zajmują jej długie godziny.

Taniec z Gwiazdami. Justyna Żyła: Przygotowania do 4. odcinkaŹródło: East News, fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER
d3moqbg
d3moqbg

Justyna Żyła przygotowywała się do 4. odcinka "Tańca z Gwiazdami" wyjątkowo ciężko. Żona skoczka nie chce zawieść swoich fanów i po fatalnym występie w 3. odcinku stara się pokazać, na co ją stać. Justyna Żyła i Tomasz Barański 22 marca zatańczą rumbę. Jest to gorący, latynoamerykański taniec, a sama Żyła musi być w nim zmysłowa i pewna siebie.

Niestety widzowie byli świadkami, że przez ostatnie 3 tygodnie kobietę na parkiecie zjadała trema. Justyna Żyła mówi, że w łamaniu nieśmiałości podczas przygotowań do 4. odcinka pomagają jej zarówno Tomek, jak i inni uczestnicy "Tańca z Gwiazdami". Sam Barański dodaje, że jego partnerka się otworzyła, "poczuła feeling", a "rumba jest najbliższa jej sercu". Justyna Żyła ocenia przygotowania do 4. odcinka jako dające jej w kość na tyle, że "nie liczy już siniaków".

Czy po tak optymistycznych ocenach samych prób możemy oczekiwać wyższych not jurorskich? Tego para Tańca z Gwiazdami nie komentuje. Justyna Żyłą powiedziała tylko, że "w rumbie czuje się dobrze".

d3moqbg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3moqbg