Trwa ładowanie...
d2juupt

Taniec z Gwiazdami. Justyna Żyła: Przygotowania do 4. odcinka

To dopiero 4. odcinek "Tańca z Gwiazdami", a Justyna Żyła zdążyła rozkochać w sobie tysiące Polaków. Na cotygodniowych treningach pracuje w pocie czoła, a przygotowania do "Tańca z Gwiazdami" zajmują jej długie godziny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Przygotowania Justyny Żyły do 4. odcinka "Tańca z Gwiazdami" były bardzo męczące
Przygotowania Justyny Żyły do 4. odcinka "Tańca z Gwiazdami" były bardzo męczące (East News, Fot: ADAM JANKOWSKI/REPORTER)
d2juupt

Justyna Żyła przygotowywała się do 4. odcinka "Tańca z Gwiazdami" wyjątkowo ciężko. Żona skoczka nie chce zawieść swoich fanów i po fatalnym występie w 3. odcinku stara się pokazać, na co ją stać. Justyna Żyła i Tomasz Barański 22 marca zatańczą rumbę. Jest to gorący, latynoamerykański taniec, a sama Żyła musi być w nim zmysłowa i pewna siebie.

Niestety widzowie byli świadkami, że przez ostatnie 3 tygodnie kobietę na parkiecie zjadała trema. Justyna Żyła mówi, że w łamaniu nieśmiałości podczas przygotowań do 4. odcinka pomagają jej zarówno Tomek, jak i inni uczestnicy "Tańca z Gwiazdami". Sam Barański dodaje, że jego partnerka się otworzyła, "poczuła feeling", a "rumba jest najbliższa jej sercu". Justyna Żyła ocenia przygotowania do 4. odcinka jako dające jej w kość na tyle, że "nie liczy już siniaków".

Czy po tak optymistycznych ocenach samych prób możemy oczekiwać wyższych not jurorskich? Tego para Tańca z Gwiazdami nie komentuje. Justyna Żyłą powiedziała tylko, że "w rumbie czuje się dobrze".

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2juupt

Podziel się opinią

Share
d2juupt
d2juupt