Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Julia Wieniawa potwierdza udział. "Mam nadzieję, że sobie poradzę"

Julia Wieniawa powalczy wiosną o Kryształową Kulę na parkiecie "Tańca z gwiazdami". "Czuję naprzemiennie strach i podekscytowanie tym faktem", pisze na Instagramie.

Share
"Taniec z gwiazdami": Julia Wieniawa potwierdza udział. "Mam nadzieję, że sobie poradzę"
Źródło: ONS.pl
d20029l

"Taniec z gwiazdami" najwyraźniej cieszy się wciąż taką popularnością, że Polsat z ramówki na ramówkę decyduje o kontynuacji tanecznego show. Program wraca na antenę wiosną z 11. już edycją. Choć do premiery zostało jeszcze sporo czasu, wiadomo już, kto zmierzy się w rywalizacji na parkiecie.

Jedną z pierwszych ujawnionych uczestniczek nadchodzącej serii jest Julia Wieniawa. Nie jest jednak jedyną celebrytką młodego pokolenia, która próbuje sił na parkiecie show. Wcześniej w "Tańcu z gwiazdami" wystąpili podobnie jak Julia, znani z "rodzinki.pl", Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska. Biorąc jednak pod uwagę, jak duże zainteresowanie mediów przyciąga Wieniawa i jak wielu fanów obserwuje ją w sieci, może ich przebić i zapewnić stacji wysoki wynik oglądalności.

Zobacz wideo: Julia Wieniawa marzy o "Tańcu z gwiazdami: "Każda gwiazda go przeżyła"

Choć informacja o udziale Julii Wieniawy krąży w mediach już od kilku tygodni, aktorka potwierdziła informację dopiero teraz. We wpisie, który zamieściła na Instagramie nie kryje podekscytowania podjęciem tanecznego wyzwania.

d20029l

"Już jako mała dziewczynka marzyłam o zatańczeniu na tym słynnym parkiecie, ale dopiero teraz poczułam, że jest to dobry czas! Czuję naprzemiennie strach i podekscytowanie tym faktem. Nie ukrywam, że to będzie dla mnie coś zupełnie nowego, ponieważ nigdy nie uczyłam się tańca towarzyskiego. Mam nadzieję, że sobie poradzę i będziecie mnie wspierać podczas tej przygody. Bardzo, ale to bardzo się cieszę, że Was mam i oczywiście liczę na Wasze głosy", napisała w komunikacie.

Jesteście ciekawi, jak sobie poradzi? Czekacie na kolejną edycję "Tańca z gwiazdami"?

d20029l

Podziel się opinią

Share
d20029l
d20029l