Trwa ładowanie...
d3xkq5c

"Taniec z Gwiazdami". Julia Wieniawa nieźle namiesza w show Polsatu

Julia Wieniawa ma zatańczyć we wiosennej edycji "Tańca z Gwiazdami". Teraz wszyscy snują domysły, z kim będzie w parze. Mówi się o Stefanie Terrazzino, który specjalnie dla celebrytki miałby wrócić do show Polsatu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa będzie uczestniczką 11. edycji "Tańca z Gwiazdami"
Julia Wieniawa będzie uczestniczką 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" (East News)
d3xkq5c

Kolejna edycja "Tańca z Gwiazdami" jeszcze nawet się nie rozpoczęła, a już budzi ogromne emocje. Znamy kilka pierwszych nazwisk celebrytów, które już wkrótce staną na parkiecie Polsatu do tanecznej rywalizacji.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM. Dagmara Kaźmierska "Królowa życia": Kiedyś byłam sprzątaczką

Wśród nich nie mogło zabraknąć celebrytki, która ostatnio zyskała największą medialną popularność w polskim show-biznesie. Julia Wieniawa to magnes na gwiazdorskie skandaliki. O co chodzi tym razem?

d3xkq5c

Produkcja show szuka tanecznego partnera dla celebrytki. Jak się okazuje, wcale nie jest tak łatwo.

- Po pierwszych przymiarkach Julka na pewno nie zatańczy z Rafałem Maserakiem ani Jackiem Jeschke. Są dla niej po prostu za wysocy. Myśli się o Kamilu Kuroczce i... Stefano Terrazzino. Wszyscy namawiają go do powrotu – zdradza "Faktowi" osoba związana z show.

Jak zauważa tabloid, Stefano rzadko pojawia się w programie. Teraz skupił się na czymś zupełnie innym. Oddał się pasji, dlatego zajmuje się śpiewaniem i na występach w teatrze.

- Zapowiadał, że jego przygoda z "Tańcem z Gwiazdami" się skończyła, ale dla Julki mógłby zmienić zdanie - twierdzi informator "Faktu".

d3xkq5c

Podziel się opinią

Share
d3xkq5c
d3xkq5c