Seriale polskieJulia Wieniawa nie spoczywa na laurach. Myśli o studiach

Julia Wieniawa nie spoczywa na laurach. Myśli o studiach

Julia Wieniawa nie spoczywa na laurach. Myśli o studiach
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Urszula Korąkiewicz

17.09.2019 08:00, aktual.: 17.09.2019 08:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Julia Wieniawa umie skrupulatnie wykorzystać swoje pięć minut sławy. Podobno chce się dalej rozwijać i myśli poważnie o studiach. Problem w tym, że może nie mieć na nie czasu.

Julia Wieniawa jest jedną z najbardziej zapracowanych, a zarazem rozchwytywanych przez producentów i reklamodawców młodych aktorek. Popularność, jaką przyniosła jej rola w komediowym serialu „rodzinka.pl” przełożyła się na wymierny sukces.

W ślad za kolejnymi rolami i coraz większym zainteresowaniem mediów wokół młodej aktorki pojawiły się kontrakty reklamowe, opiewające na imponujące kwoty. Rozwijająca aktorską (i wokalną karierę) młoda gwiazdka mogłaby spocząć na laurach, ale jak się okazuje, nie ma takiego zamiaru. Ma już nawet konkretny plan na przyszłość.

- Julia chciałaby skończyć akademię teatralną. Wie, że tylko edukacja pozwoli jej utrzymać się w branży przez wiele lat. Niestety ona odniosła sukces jeszcze przed maturą i teraz nie może zniknąć, by zająć się nauką – wyjawił znajomy Wieniawy.

Z ambitnym planem wiążą się jednak konkretne obawy. I nie tylko związane z napiętym grafikiem.

- Boi się, że nie wykorzysta swoich pięciu minut sławy, ludzie o niej zapomną. A przecież początkujący studenci szkół aktorskich nie mogą grać w serialach – dodało źródło tabloidu.

Kwestia studiów jest zatem wciąż otwarta. Wieniawa podobno bierze pod uwagę kilka opcji, nie tylko naukę w jednej z polskich szkół teatralnych. "Fakt" podaje, że być może zdecyduje się na mniej absorbujący kurs aktorski za granicą.

Jesteście ciekawi jak dalej potoczy się jej kariera?

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (63)
Zobacz także