Trwa ładowanie...
d366bbk

"Taniec z Gwiazdami": Julia Wieniawa dostanie 30 tys. zł za odcinek. Inni znacznie mniej

Udział w "Tańcu z Gwiazdami" nie jest dla celebrytów najłatwiejszym sposobem na zarobek. Nauczenie się i przygotowanie układu do każdego odcinka to wielogodzinne i żmudne treningi, jednak stawki proponowane przez Polsat wydają się odpowiednią motywacją. Kto ile zarabia w "Tańcu z Gwiazdami"?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Julia Wieniawa jest najlepiej opłacaną uczestniczką w kolejnym "Tańcu z Gwiazdami"
Julia Wieniawa jest najlepiej opłacaną uczestniczką w kolejnym "Tańcu z Gwiazdami" (ONS.pl)
d366bbk

Jedenasta edycja "Tańca z Gwiazdami" ruszy w Polsacie wiosną. Stacja podzieliła się pełną listą uczestników, którzy mają przyciągać widownię tanecznymi popisami, a "Super Express" dowiedział się, jakie stawki wynegocjowały poszczególne gwiazdy. Zarobki w programie wahają się od kilku do kilkudziesięciu tys. zł za jeden odcinek. Płace są bardzo nierówne, co wcale nie dziwi ze względu na rozpoznawalność poszczególnych uczestników.

Obejrzyj: Julia Wieniawa pręży się w tanecznym stroju

Rekordową stawkę za udział w programie wynegocjowała podobno Julia Wieniawa. 22-latka może liczyć aż na 30 tys. zł za jeden odcinek. Na drugim miejscu jest Tomasz Oświeciński, który będzie dostawał trzykrotnie mniej niż Wieniawa.

d366bbk

Stawki pozostałych celebrytów wahają się od 5 do 8 tys. zł za odcinek.

Najmniej (5 tys. zł) będą zarabiać: aktorka Nicole Bogdanowicz, pogodynka Milena Rostkowska-Galant, zwycięzca "Love Island. Wyspa miłości" Mikołaj Jędruszczak oraz Sylwester Wilk, który stał się rozpoznawalny po udziale w "Ninja Warrior Polska". Cała Polska śledziła jego zmagania po wypadku motocyklowym, w którym stracił nogę.

6 tys. zł za odcinek będzie dostawać najstarszy uczestnik, 55-letni aktor Bogdan Kalus.

8 tys. zł Polsat ma wypłacać piosenkarce Annie Karwan, aktorowi Marcinowi Bosakowi i piosenkarce Sylwii Lipce.

d366bbk

Podziel się opinią

Share
d366bbk
d366bbk