Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami". Iwona Pavlović o Macademian Girl: "Zdjęłam dla ciebie rogi"

W 5. odcinku "Tańca z gwiazdami" Macademian Girl i Rafał Maserak dostali od jurorów pierwszą 30. Iwona Pavlović była tak zachwycona, że aż zdjęła swoje rogi.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Taniec z gwiazdami". Iwona Pavlović o Macademian Girl: "Zdjęłam dla ciebie rogi"Źródło: Agencja ONS, fot: ons
d1ncp9m
d1ncp9m

5 odcinek "Tańca z gwiazdami" był naprawdę bajkowy. Uczestnicy tańczyli do najpiękniejszych melodii znanych z filmów i animacji dla dzieci. Jurorzy również nie zawiedli. Najbardziej charakterystyczny strój miała Iwona Pavlović, która przebrała się za czarownicę ze "Śpiącej królewny", wkładając na głowę charakterystyczne czarne różki. Początkowo niczym bohaterka bajki nie była przyjazna. - Zatańczyłaś z maksymalną ilością błędów - grzmiała w kierunku Justyny Żyły.

Kiedy jednak jurorka zobaczyła taniec współczesny w wykonaniu Macademian Girl i Rafała Maseraka, czar prysł. - Zdjęłam dla ciebie rogi! - powiedziała jako pierwsza, przyznając parze 10 punktów. Podobnie uczynili Andrzej Grabowski i Ola Jordan.

Trzeba przyznać, że Tamara Gonzalez Perea wkłada wiele wysiłku w treningi, pokazując niezwykłą determinację i odwagę, powoli stając się nową ulubienicą jurorów.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1ncp9m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ncp9m