Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami". Hejt na Gimpera: "Nie jest ci wstyd?", "Oddaj miejsce!"

Tomasz "Gimper" Działowy sam się tego nie spodziewał, ale jest w finale "Tańca z gwiazdami". Od wczoraj słychać krytyczne komentarze na temat wyniku głosowania telewidzów. Profile Gimpera na portalach społecznościowych są oblegane przez internautów.

Share
"Taniec z gwiazdami". Hejt na Gimpera: "Nie jest ci wstyd?", "Oddaj miejsce!"
Źródło: ONS.pl
dyf7004

Zdeklasowanie Tamary Gonzalez przez Tomasza "Gimpera" Działowego w półfinałowym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" odbiło się głośnym echem w internecie. Fala hejtu zalała vlogera, którego zwycięstwo według widzów ostatecznie dowodzi, że to nie umiejętności uczestników decydują o awansie. Show nie jest konkursem tańca, ale bitwą na popularność. W komentarzach na Facebooku i Instagramie (gdzie Gimper ma łącznie ponad milion obserwujących) fani TzG piszą:

"Nie należy ci się finał. Nie oszukujmy się",
"Chłopie, co ty robisz w tym finale? Twoje tańce to porażka. Tamara i Rafał powinni tam być",
"Nie jest ci wstyd?",
"Oddaj miejsce!",
"Właśnie udowodniłeś, że internet jest niesprawiedliwy i nie ma wyczucia dobrego smaku",
"Startujesz tylko dla kasy i rozgłosu, bo hajsy cb boostują... Oby Kliment pokazał ci, jak się tańczy".

dyf7004

Jury po ogłoszeniu werdyktu nie kryło rozczarowania szokującą decyzją. Poczuciu krzywdy dali wyraz również uczestnicy telewizyjnego show. Rafał Maserak przyznał: "Żałuję, że program nabiera innej rangi". A co na to Gimper? Na razie nie komentuje sprawy.

Przypomnijmy, że do walki o Kryształową Kulę oprócz Gimpera i jego partnerki Natalii Głębockiej staną Joanna Mazur i Jan Kliment, którzy już po pierwszym etapie głosowania mogli czuć się bezpiecznie.

dyf7004

Podziel się opinią

Share
dyf7004
dyf7004