Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami". Pavlović ostro o występie Gimpera: "Znowu w tańcu mi nie wyszło"

Występ Tomasza "Gimpera” Działowego w "Tańcu z gwiazdami" nie zachwycił jury. Najbardziej krytyczna wobec vlogera jak zwykle była Iwona Pavlović. Internauci dokonali złego wyboru?

"Taniec z gwiazdami". Pavlović ostro o występie Gimpera: "Znowu w tańcu mi nie wyszło"Źródło: ONS.pl
dxc0ab7

W 10., półfinałowym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" Gimper i Natalia Głębocka zatańczyli pasodoble do piosenki "Wreckling Ball" Miley Cyrus. W zeszłym tygodniu styl taneczny w głosowaniu na Facebooku wybrali dla pary fani. Głos oddało prawie 13,5 tysiąca widzów TzG. Być może Gimper sprawdziłby się lepiej w tańcu współczesnym, do którego pasowałaby na pewno jego nowoczesna stylizacja. Znany internetowy twórca według Pavlović wykonywał "dziwne ruchy". Stworzył "styl gimperowski", który nijak ma się do gorącego hiszpańskiego pasodoble.

"Znowu w tańcu mi nie wyszło…" – zaintonowała Pavlović w rytm piosenki Budki Suflera. "Jak ty się znalazłeś w półfinale, nie wiem" – dodała. Według Oli Jordan "brakowało tańca w tańcu". Łaskawy nie był nawet Andrzej Grabowski: "Ładny występ z tańcem w tle" – powiedział.

Gimper zebrał tylko 19 punktów. W drugim układzie poszło mu jeszcze gorzej.

dxc0ab7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxc0ab7