Trwa ładowanie...
04-08-2016 11:12

"Taniec z gwiazdami": Ewelina Lisowska tęskni za Tomaszem Barańskim

Share
d3q1i5v

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański, zwycięzcy poprzedniej edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", nigdy nie ukrywali, że wspólne występy na parkiecie bardzo ich do siebie zbliżyły. Oboje zgodnie przyznają, że przyjaźń, która narodziła się w programie, trwa do dzisiaj.

- Poprzednia edycja był dla mnie wyjątkowa, również ze względu na Ewelinę. Bardzo stęskniliśmy się za sobą. (...) Okazało się, że Ewelina bardzo też tęskni za tańcem. Poprosiła mnie, abym doradził jej w wyborze jakiejś dobrej szkoły tańca we Wrocławiu. Uważam, że to doskonały pomysł. Jest tak utalentowana, że po prostu musi dalej tańczyć - mówił Barański.

Zachwyty tancerza nad Lisowską sprawiły, że w mediach zaczęto plotkować o ogromnej zazdrości partnerki choreografa. Halejcio zapewnia jednak, że nie ma powodów do obaw.

d3q1i5v

- Jeśli chodzi o nasz związek, to Tomek jest większym zazdrośnikiem. Ja jestem osobą, która go bardziej motywuje - powiedziała aktorka w rozmowie z naszą reporterką, Basią Pasek.

A co o swoim tanecznym partnerze sądzi Ewelina Lisowska? Czy sukces, jaki niewątpliwie osiągnęła w "Tańcu z gwiazdami", zachęcił ją do spróbowała swoich sił w innym programie? Jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania, koniecznie zobaczcie powyższe wideo.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d3q1i5v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3q1i5v
d3q1i5v