Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Beata Kozidrak miałaby wystąpić wiosną. Tego by chciała Iwona Pavlović

Do końca 10. edycji programu "Taniec z gwiazdami" pozostał tylko 1 odcinek. Producenci już myślą o gwiazdach na wiosnę. Pomysł podrzuciła Iwona Pavlović, której marzy się, żeby na parkiecie show Polsatu wystąpiła Beata Kozidrak.

Share
"Taniec z gwiazdami": Beata Kozidrak miałaby wystąpić wiosną. Tego by chciała Iwona Pavlović
Źródło: ONS.pl
d3vo08k

Iwona Pavlović zdradziła, że bardzo chętnie zobaczyłaby Beatę Kozidrak ma parkiecie programu "Taniec z gwiazdami". To może być dobry pomysł dla producentów, którzy muszą myśleć powoli o 11. edycji, która odbędzie się wiosną 2020 r.

Jurorka show jest pewna, że wokalistka poradziłaby sobie w programie tak dobrze, jak na koncertach. - Zawołajmy tutaj do nas Beatę Kozidrak. Tak się fajnie rusza na scenie, fajnie wygląda. No, myślę, że to by była wielka sprawa, gdyby się pojawiła w "Tańcu z gwiazdami" - powiedziała w rozmowie z "Telemagazynem".

ZOBACZ NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Katarzyna Bonda: Nie wiem, czy Remigiusz Mróz to "ten" na całe życie

Występ Beaty Kozidrak w "Tańcu z gwiazdami" mógłby okazać się naprawdę dobrym pomysłem. Artystka ciągle wzbudza ogromne zainteresowanie, więc przyciągnęłaby wielu swoich fanów przed telewizory. Wielu uczestników jest mniej znanych dla przeciętnego widza, więc zaproszenie jej mogłoby też zmienić ten trend.

Finałowy odcinek 10. edycji show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" w piątek 22 listopada. O Kryształową Kulę powalczą Barbara Kurdej-Szatan i Damian Kordas. Transmisja w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

d3vo08k

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vo08k
d3vo08k