Trwa ładowanie...
d4c0gvv

"Taniec z gwiazdami": Beata Kozidrak miałaby wystąpić wiosną. Tego by chciała Iwona Pavlović

Do końca 10. edycji programu "Taniec z gwiazdami" pozostał tylko 1 odcinek. Producenci już myślą o gwiazdach na wiosnę. Pomysł podrzuciła Iwona Pavlović, której marzy się, żeby na parkiecie show Polsatu wystąpiła Beata Kozidrak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Kozidrak mogłaby być pierwszą zaproszoną do nowej edycji "Tańca z gwiazdami"
Beata Kozidrak mogłaby być pierwszą zaproszoną do nowej edycji "Tańca z gwiazdami" (ONS.pl)
d4c0gvv

Iwona Pavlović zdradziła, że bardzo chętnie zobaczyłaby Beatę Kozidrak ma parkiecie programu "Taniec z gwiazdami". To może być dobry pomysł dla producentów, którzy muszą myśleć powoli o 11. edycji, która odbędzie się wiosną 2020 r.

Jurorka show jest pewna, że wokalistka poradziłaby sobie w programie tak dobrze, jak na koncertach. - Zawołajmy tutaj do nas Beatę Kozidrak. Tak się fajnie rusza na scenie, fajnie wygląda. No, myślę, że to by była wielka sprawa, gdyby się pojawiła w "Tańcu z gwiazdami" - powiedziała w rozmowie z "Telemagazynem".

ZOBACZ NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Katarzyna Bonda: Nie wiem, czy Remigiusz Mróz to "ten" na całe życie

Występ Beaty Kozidrak w "Tańcu z gwiazdami" mógłby okazać się naprawdę dobrym pomysłem. Artystka ciągle wzbudza ogromne zainteresowanie, więc przyciągnęłaby wielu swoich fanów przed telewizory. Wielu uczestników jest mniej znanych dla przeciętnego widza, więc zaproszenie jej mogłoby też zmienić ten trend.

Finałowy odcinek 10. edycji show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" w piątek 22 listopada. O Kryształową Kulę powalczą Barbara Kurdej-Szatan i Damian Kordas. Transmisja w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

d4c0gvv

Podziel się opinią

Share
d4c0gvv
d4c0gvv