Trwa ładowanie...
d2laa0w

"Taniec z gwiazdami". Barbara Kurdej-Szatan przyćmiła konkurencję

Kurdej-Szatan pozamiatała w "Tańcu z gwiazdami". Po raz pierwszy jurorzy przyznali 30 punktów, czyli maksymalną notę. Najlepszy był nie tylko taniec aktorki, ale też komentarz Pavlović.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kurdej-Szatan w "Tańcu z gwiazdami" błyszczała jak nigdy
Kurdej-Szatan w "Tańcu z gwiazdami" błyszczała jak nigdy (SPL/East News)
d2laa0w

W "Tańcu z gwiazdami" uczestnicy tańczyli do imprezowych hitów. Miało być jak u cioci na imieninach. Atmosfera była bardzo rozluźniona, komentarze fantazyjne, a na parkiecie działo się naprawdę wiele. Jurorów oczarowała szczególnie Barbara Kurdej-Szatan. Zdziwieni?

Kurdej-Szatan tańczyła do legendarnego "Białego misia". Razem z Jackiem Jeschke przed programem odwiedziła swoich rodziców. Opowiadali, jak w ich domu się imprezowało i jakim dzieckiem była aktorka. Basia zatańczyła z tatą, który ma spore doświadczenie na tym polu. A później mogła pokazać przed widownią, jak tańczy walca wiedeńskiego.

Zobacz: Basia Kurdej-Szatan trenuje do "Tańca z Gwiazdami". Ma szansę wygrać program?

d2laa0w

Kurdej-Szatan oczarowała jurorów. - Upajam się waszym tańcem - mówiła zachwycona Iwona Pavlović.

- Pięknie tańczyliście, bardzo to doceniam. Przydało by się tylko więcej uśmiechu - komentował Grabowski.

- Masz sobie coś z szatana. Czego się nie dotkniesz, to ci wychodzi. Tylko zastanawiam się nad jedną rzeczą. Ja w latach 80. podrywałem przy tym utworze dziewczyny. Gdybym cię wtedy spotkał... - mówił zalotnie nowy juror, Kris Adamski.

d2laa0w

Oceny nie mogły być inne. Jeschke i Kurdej-Szatan otrzymali 30 punktów, najwyższą możliwą notę. Pierwsza w tej edycji 30-tka! Też byście tak ocenili występ tej pary?

PRZECZYTAJ: "Taniec z gwiazdami". Akop Szostak o krok od pożegnania się z programem

Podziel się opinią

Share

d2laa0w

d2laa0w
d2laa0w