Trwa ładowanie...
d71zrm1

"Taniec z gwiazdami". Akop Szostak o krok od pożegnania się z programem

- Tydzień temu miałem gorączkę, stan zapalny. W sobotę była wielka tragedia - powiedział Akop Szostak podczas programu. Sportowiec musiał zmierzyć się z poważną kontuzją.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kontuzja Akopa Szostaka.
Kontuzja Akopa Szostaka. (East News)
d71zrm1

Akop Szostak wyznał, że był kontuzjowany. Sytuacja była na tyle poważna, że uczestnik "Tańca z gwiazdami" mógł być zmuszony do tego, by pożegnać się z programem. "Taniec z gwiazdami" to, jak się okazuje, spore wyzwanie dla gwiazd. Nawet dla tych, którzy na co dzień parają się sportem.

Zobacz: Akop Szostak: "Lubię sprawiać ludziom radość"

Szostak mierzył się z przepukliną kręgosłupa. W materiale pokazywanym tuż przed występem wyznał, że było z nim na tyle kiepsko, że nie był w stanie sam pójść do toalety. W prostych czynnościach pomagała mu żona.

d71zrm1

- Możemy się upokorzyć, ale się nie poddamy - powiedział Akop. Choć treningom towarzyszył ból, zdecydowali się kontynuować przygodę z programem.

Jak poszło? Iwona Pavlović przyznała, że Szostak miał "drewniane stopy". Jurorka potraktowała parę całkiem łagodnie, podobnie jak pozostali oceniający.

- Gdzie te kule, gdzie ten wózek, gdzie balkonik? Tam w materiale dramat, a tak wywijałeś na parkiecie - powiedział Andrzej Grabowski.

Nowy juror, Kris Adamski, zastępujący Michała Malitowskiego, nazwał występ pary "najnudniejszym spacerem świata".

d71zrm1

Po wszystkim Paulina Sykut-Jeżyna zapytała Akopa, czy myślał o tym, że nie wyjdzie w ogóle na parkiet.

Wtedy uczestnik przyznał, że najgorzej było podczas występu z poprzedniego tygodnia. Miał gorączkę, stan zapalny. - W sobotę była wielka tragedia - dodał.

d71zrm1

Podziel się opinią

Share

d71zrm1

d71zrm1