ycipk-3v8vsx

"Taniec z Gwiazdami": Barbara Kurdej-Szatan prosi widzów o głosy. Pod jednym warunkiem

Barbara Kurdej-Szatan jest wskazywana na faworytkę 10. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Tuż przed kolejnym odcinkiem show odniosła się do nieprzychylnych jej komentarzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barbara Kurdej-Szatan bierze udział w walce o Kryształową Kulę
Barbara Kurdej-Szatan bierze udział w walce o Kryształową Kulę (East News)
ycipk-3v8vsx

W pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami" Barbara Kurdej-Szatan w parze z Jackiem Jeschke zatańczyła ogniste tango. Ich występ wzbudził zachwyt jury. Para zdobyła aż 29 punktów na 30 możliwych. Nie wszyscy pochwalali tę decyzję.

Krytycznie o tanecznych umiejętnościach Barbary Kurdej-Szatan pierwszy wypowiedział się tancerz Żora Koroliow.

ZOBACZ TAKŻE: Barbara Kurdej-Szatan o "Tańcu z Gwiazdami": "Słyszałam o miłosnej klątwie"

ycipk-3v8vsx

"Słaba choreografia, połowa nie do rytmu i 29 punktów na 30. No nie znam się na tańcu, niestety" - napisał na Facebooku. Internauci zaczęli mu wtórować.

Gwiazda postanowiła odnieść się do tych słów. Odgryzła się starym porzekadłem - kto pod kimś dołki kopie, ten sam w nie wpada.

ycipk-3v8vsx

Barbara Kurdej-Szatan po kilku dniach nabrała więcej dystansu do tej nieprzyjemnej sytuacji. Na kilka godzin przed kolejnym występem zaapelowała do widzów o głosy. Tylko pod jednym warunkiem - "oczywiście jeśli będziemy ich godni". Dodała też hasztag: #taniecdorytmu.

Drugi odcinek "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zostanie wyemitowany na antenie Polsatu w piątek 20 września o godz. 20.05.

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3v8vsx

ycipk-3v8vsx
ycipk-3v8vsx