Trwa ładowanie...
ycipk-3su8tz

"Taniec z Gwiazdami". Barbara Kurdej-Szatan poruszająco podsumowuje udział w programie

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke zajęli 2. miejsce w 10. edycji "Tańca z Gwiazdami". Aktorka obszernym wpisem wyraziła, co czuje teraz, gdy emocje już opadły.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barbara Kurdej-Szatan była finalistką "Tańca z Gwiazdami"
Barbara Kurdej-Szatan była finalistką "Tańca z Gwiazdami" (East News, Fot: East News)
ycipk-3su8tz

Ostatnia edycja "Tańca z Gwiazdami" już za nami. Taneczne zmagania na parkiecie tanecznego show Polsatu z Kryształową Kulą zakończyli Damian Kordas i Janja Lesar. Drugie miejsce zajęli natomiast Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke.

ZOBACZ TAKŻE: Barbara Kurdej-Szatan: "Miałam świetny pomysł na te 100 tysiaczków"

ycipk-3su8tz

Teraz, kiedy 10. edycja "Tańca z Gwiazdami" przeszła do historii, aktorka podsumowała swoja przygodę z tańcem. Zobaczcie sami.

Na początku Kurdej-Szatan podziękowała swojemu tanecznemu partnerowi.

"Właśnie taka szczęśliwa byłam przez cały czas trwania Tańca z Gwiazdami. Dziękuję Ci Jacku, że tak pięknie prowadziłeś mnie przez ten magiczny świat tańca. Zarażałeś ekspresją, pomysłowością, poczuciem humoru, profesjonalizmem, dystansem i świetnym nastawieniem do życia i ludzi, a przede wszystkim miłością i oddaniem swej pasji" - czytamy we wpisie (zachowano oryginalną pisownię).

"Dziękuję i gratuluję wszystkim uczestnikom i tancerzom - to była dla nas wszystkich piękna przygoda, zapamiętamy na całe życie! I mam nadzieję, że jeszcze wspólnie gdzieś potańczymy. I przede wszystkim dziękuję mojej wspaniałej rodzinie - za wsparcie i miłość, Rafał, kocham Cię! Dziękuję, że wszyscy pomogliście spełniać marzenia" - zakończyła Barbara Kurdej-Szatan (zachowano oryginalną pisownię).

ycipk-3su8tz

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3su8tz

ycipk-3su8tz
ycipk-3su8tz