Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Barbara Kurdej-Szatan pokazała tanecznego partnera. "Oto my!"

Barbara Kurdej-Szatan będzie jedną z uczestniczek "Tańca z gwiazdami". I choć jej obecność została potwierdzona już kilka tygodni temu, dopiero teraz poznaliśmy jej tanecznego partnera. Trzeba przyznać, jesteśmy zaskoczeni.

"Taniec z gwiazdami": Barbara Kurdej-Szatan pokazała tanecznego partnera. "Oto my!"Źródło: ONS.pl
d1zemwq

O tym, że Barbara Kurdej-Szatan wystąpi w "Tańcu z gwiazdami", plotkowano, odkąd została zwolniona z Telewizji Polskiej. Nic nie stało bowiem już na przeszkodzie, aby uczestniczyć we flagowym formacie konkurencji. Pogłoski szybko się potwierdziły, a produkcja tanecznego show Polsatu ogłosiła ją jako jedną z pierwszych uczestniczek. Wielką niewiadomą pozostawała jednak informacja, kto nauczy aktorkę choreografii cha-chy, samby czy walca.

ZOBACZ WIDEO: Barbara Kurdej-Szatan o scenach z mężem

Kurdej-Szatan długo trzymała fanów w niepewności i napięciu. W końcu, na trzy tygodnie przed pierwszym odcinkiem, zdradziła, kto będzie jej partnerował w boju o Kryształową Kulę. Fani byli pewni, że tym szczęśliwcem, który doprowadzi aktorkę do zwycięstwa, będzie Rafał Maserak albo Jan Kliment. W końcu to oni najczęściej stawali na najwyższych stopniach podium i to właśnie oni zyskali dzięki udziałowi w show największą popularność. Jednak nic z tego.

d1zemwq

Tanecznym partnerem Barbary Kurdej-Szatan został... Jacek Jeschke. 28-latek jest sześciokrotnym mistrzem Polski w tańcu towarzyskim i posiada najwyższą klasę taneczną "S" w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Na koncie ma już trzy występy w "Tańcu z gwiazdami". Partnerował Ewie Błachnio, Paulinie Chylewskiej oraz Annie Karczmarczyk. Z tą ostatnią zwyciężył w 5. edycji show.

Z kolei mąż aktorki, Rafał Szatan, który również bierze udział w jesiennej edycji "Tańca z gwiazdami", pojawi się na parkiecie w towarzystwie Lenki Kliment. Jak myślicie, kto z nich ma większą szansę na zwycięstwo?

d1zemwq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zemwq