Trwa ładowanie...
d3auxnr

"Taniec z gwiazdami": Agnieszka Kaczorowska wraca do programu. Na razie tylko na widownię

Jej odejście z "Tańca z gwiazdami" było podszyte skandalem. Agnieszka Kaczorowska nie szczędziła gorzkich słów produkcji show. Najwyraźniej negatywne emocje już za nią, bo pojawiła się na widowni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agnieszka Kaczorowska ponownie na planie "Tańca z gwiazdami"
Agnieszka Kaczorowska ponownie na planie "Tańca z gwiazdami" (East News)
d3auxnr

Agnieszka Kaczorowska była tancerką programu od 2014 do 2018 roku. Nieoczekiwanie przed dziewiątą edycją "Tańca z gwiazdami" okazało się, że nie weźmie udziału w show. Za kulisami mówiło się, że władzom Polsatu nie spodobało się, że zaczęła reklamować swoją szkołę w odcinkach na żywo. Gwiazda nie kryła wówczas żalu i w specjalnie wydanym oświadczeniu napisała co myśli o produkcji.

"Tancerze są niestety często traktowani jak pionki. Już przed ostatnią edycją "TzG" intuicja podpowiadała mi, że to nie jest już program dla mnie, że ta przygoda się skończyła, że tam się już nie rozwijam, że trzeba iść do przodu " - wyznała.

Od tych wydarzeń minęło już jednak sporo czasu. Kaczorowska z powodzeniem prowadzi swoją szkołę tańca, w międzyczasie wyszła też za mąż i została mamą. Najwyraźniej to wszystko sprawiło, że złagodniała i postanowiła nie chować urazy.

d3auxnr

Agnieszka pojawiła się wśród publiczności podczas drugiego odcinka dziesiątej edycji show. Nie kryła radości z obecności na planie, który jakiś czas temu była dla niej niczym drugi dom.

Myślicie, że jeszcze kiedyś zobaczymy ją w roli trenerki jednej z gwiazd?

d3auxnr

Podziel się opinią

Share

d3auxnr

d3auxnr
d3auxnr