Trwa ładowanie...

"Taniec z gwiazdami": Agnieszka Kaczorowska wraca do programu. Na razie tylko na widownię

Jej odejście z "Tańca z gwiazdami" było podszyte skandalem. Agnieszka Kaczorowska nie szczędziła gorzkich słów produkcji show. Najwyraźniej negatywne emocje już za nią, bo pojawiła się na widowni.

Share
"Taniec z gwiazdami": Agnieszka Kaczorowska wraca do programu. Na razie tylko na widownięŹródło: East News
d329o4a

Agnieszka Kaczorowska była tancerką programu od 2014 do 2018 roku. Nieoczekiwanie przed dziewiątą edycją "Tańca z gwiazdami" okazało się, że nie weźmie udziału w show. Za kulisami mówiło się, że władzom Polsatu nie spodobało się, że zaczęła reklamować swoją szkołę w odcinkach na żywo. Gwiazda nie kryła wówczas żalu i w specjalnie wydanym oświadczeniu napisała co myśli o produkcji.

"Tancerze są niestety często traktowani jak pionki. Już przed ostatnią edycją "TzG" intuicja podpowiadała mi, że to nie jest już program dla mnie, że ta przygoda się skończyła, że tam się już nie rozwijam, że trzeba iść do przodu " - wyznała.

Od tych wydarzeń minęło już jednak sporo czasu. Kaczorowska z powodzeniem prowadzi swoją szkołę tańca, w międzyczasie wyszła też za mąż i została mamą. Najwyraźniej to wszystko sprawiło, że złagodniała i postanowiła nie chować urazy.

d329o4a

Agnieszka pojawiła się wśród publiczności podczas drugiego odcinka dziesiątej edycji show. Nie kryła radości z obecności na planie, który jakiś czas temu była dla niej niczym drugi dom.

Myślicie, że jeszcze kiedyś zobaczymy ją w roli trenerki jednej z gwiazd?

d329o4a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d329o4a
d329o4a