Trwa ładowanie...
d3yifsd

Agnieszka Kaczorowska nie zatańczy w "Tańcu z gwiazdami". Wiemy, dlaczego

Jak podaje jeden z serwisów plotkarskich, Agnieszka Kaczorowska nie pojawi się w kolejnej edycji tanecznego show Polsatu. Podobno podpadła władzom stacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Polsatowski parkiet zamknięty dla Kaczorowskiej.
Polsatowski parkiet zamknięty dla Kaczorowskiej. (East News, Fot: East News)
d3yifsd

"Taniec z gwiazdami" dziś jest flagową produkcją Polsatu. W piątkowe wieczory widzowie zasiadają przed telewizorami i obserwują taneczne pląsy mniejszych i większych gwiazd polskiego show-biznesu. Każda z nich pod okiem profesjonalnego tancerza zgłębia tajniki tańca. Nie jest łatwo, bo bardzo często celebryci nie mieli wcześniej nic wspólnego z tańcem. Trudno zatem opanować chociażby podstawy, które zostaną pozytywnie ocenione, najpierw przez jury, a potem widzów.

Agnieszka Kaczorowska, oprócz tego, że jest aktorką, to także tancerką. W związku z tym była też zaangażowana w taneczny program od 2014 r. Jak podaje "Jastrząb Post", gwiazda nie pojawi się w dziewiątej edycji. Rzekomo naraziła się stacji w odcinku, kiedy zareklamowała swoją szkołę.

- Nie było to ustalone z produkcją. Agnieszka zrobiła sobie reklamę przed prawie 4 milionami widzów, a teraz poniesie tego konsekwencje - zdradza informator serwisu plotkarskiego.

d3yifsd

Myślicie, że rzeczywiście Polsat definitywnie zamknął drzwi dla Kaczorowskiej?

Czekacie na nową edycję "Tańca z gwiazdami"?

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3yifsd

Podziel się opinią

Share
d3yifsd
d3yifsd