Trwa ładowanie...
13-10-2016 12:57

"Taniec z gwiazdami": Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła po raz drugi zatańczą cha-chę

Adam Zdrójkowski i Wiktoria Omyła po raz pierwszy z cha-chą zmierzyli się w trzecim odcinku "Tańca z gwiazdami". Wtedy skończyło się na 28 punktach od jurorów. Jak będzie teraz? Zobaczcie ich przygotowania w materiale wideo z próby.

d3gtpvd
d3gtpvd

Adam Zrójkowski i Wiktoria Omyła w najbliższy piątek (14 października br.) zaprezentują dwa tańce. Jednym z nich będzie cha-cha. Gdy po raz pierwszy zetknęli się z tym stylem w trzecim odcinku, jurorzy nie byli dla nich zbyt łaskawi.

- Adasiu, cały początek cha-chy naprawdę fantastyczny. Niestety, im dalej w las, tym było gorzej, trochę bez rytmu - ubolewała Iwona Pavlović.

Jak będzie tym razem? Zdaniem partnerki młodego aktora, Wiktorii Omyły, powinno być lepiej.

- To, co pokażemy w piątek, jest na wyższym poziomie. Wydaje mi się, że Adaś lepiej sobie radzi z tym tańcem, szybciej łapie kroki, tempo. On ma już taki dryg tancerza. Porusza się inaczej, ma większą pewność siebie i świadomość ciała - przyznała tancerka.

d3gtpvd

Adam Zdrójkowski deklaruje natomiast, że chciałby jeszcze zaprezentować się widzom z jak najlepszej strony i powalczyć o najlepszą czwórkę w jesiennej edycji. Ma na to szansę? Zobaczcie powyżej, jak para radzi sobie na treningu.

Adam Zdrójkowski, Wiktoria Omyła, fot. AKPA AKPA
Adam Zdrójkowski, Wiktoria Omyła, fot. AKPA Źródło: AKPA
d3gtpvd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gtpvd