Trwa ładowanie...

Tańczyła, choć nie słyszała muzyki. Iwona Cichosz wzruszyła jury "Tańca z gwiazdami"

Takiego występu jeszcze nie widzieliśmy. Niesłysząca uczestniczka 20. edycji programu zachwyciła wszystkich swoją energiczną cha-chą. Co istotne, zatańczyła bez aparatu słuchowego. Wschodząca gwiazda tańczyła jednak tak jakby naprawdę słyszała muzykę. Jurorzy nie próbowali nawet ukryć wzruszenia. Iwona Cichosz wyrasta na faworytkę?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Tańczyła, choć nie słyszała muzyki. Iwona Cichosz wzruszyła jury "Tańca z gwiazdami"Źródło: AKPA
d2b9qs8
d2b9qs8

Po raz pierwszy w długiej historii „Tańca z gwiazdami” zobaczyliśmy na parkiecie tak niezwykłą postać. Iwona Cichosz, Miss Świata Głuchych 2016, oczarowała wszystkich poczuciem rytmu, muzykalnością i niewątpliwym talentem. Choć trudno w to uwierzyć, modelka dała radę wykonać cały układ w zupełnej ciszy. Jury zgodnie przyznało, że Cichosz wywarła na nim ogromne wrażenie.

Nie słyszysz, ale udowadniasz nam, że muzyka jest w twojej głowie. Piękne jest to, że osoba, która nie słyszy, tak tańczy - mówiła Iwona Pavlović. Jestem pełen pełen podziwu - dodał Andrzej Grabowski, który nagrodził parę 10 punktami.

Stefano Terrazzino, taneczny partner miss już wcześniej mówił, że to właśnie taniec jest językiem, którym się z nią komunikuje. To ja jestem dla niej muzyką. Po moich ruchach, Iwona czuje rytm - zdradził w rozmowie z „Super Expressem”. W trakcie tańca mamy ustalone znaki. Niektóre z nich sami wymyślamy, bo nie ma pojęć tanecznych w języku migowym. Muzykę można czuć przez ruch partnera i wibracje na swoim ciele. A dzięki aparatowi słuchowemu słyszę muzykę na swój sposób - wyznała sama Iwona.

Żywiołowa cha-cha na tyle spodobała się jurorom, że przyznali parze 33 punkty. Co wy sądzicie o występie Cichosz? Widzicie ją w finale show?

AKPA
Źródło: AKPA
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2b9qs8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2b9qs8