Trwa ładowanie...

Tamara Arciuch znika z "M jak miłość". Najważniejsza teraz jest córka

Słynną "Emkę" czekają spore zmiany. Tamara Arciuch opuszcza serial i ma ku temu ważny powód.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Tamara Arciuch odchodzi z serialu
Tamara Arciuch odchodzi z serialuŹródło: East News
d12qkh9

Wiosną tego roku na fanów czekał wielki powrót w "M jak miłość". Tamara Arciuch, wcielająca się w ukochaną Adama Wernera, wróciła po dłuższej, bo około dwuletniej przerwie na plan serialu. Jej bohaterka przyjechała z Francji i znów zawitała w życiu prawnika. Choć wydawało się, że Anna Gruszyńska na dłużej w nim zagości, to tak się jednak nie stanie.

Tamara Arciuch postanowiła zrezygnować z pracy. Miała ku temu ważny powód. Chce poświęcić jak najwięcej czasu i uwagi kilkunastomiesięcznej córce. O swojej decyzji poinformowała na swoim profilu na Instagramie.

- Na razie jest malutka. Spędzam z nią bardzo dużo czasu, właściwie 100 proc. Zrezygnowałam z pracy, by patrzeć na każdy jej krok, uśmiech i nowe słowo. Ale jak wrócę do pracy, też będę - mimo zmęczenia - poświęcać jej czas. Jej i chłopcom też. Pamiętajcie o tym, by nie stracić kontaktu z dziećmi - napisała.

Fani aktorki muszą się więc uzbroić w cierpliwość. Z wpisu, jaki zamieściła, wynika, że rezygnacja z pracy jest tymczasowa. Gdy nadejdzie odpowiedni moment, z pewnością znów zagości na ekranach. Nie wiadomo jednak, czy zdecyduje się wrócić do "M jak miłość". Przed scenarzystami serialu z pewnością wyzwanie, jak rozwiązać jej wątek. O tym, czy jeszcze zobaczymy w Grabinie Annę Gruszyńską, przekonamy się w przyszłych odcinkach. Mamie i córce natomiast pozostaje życzyć wielu niezapomnianych chwil!

d12qkh9
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d12qkh9

Podziel się opinią

Share
d12qkh9
d12qkh9