Trwa ładowanie...
d26llh2

Tamara Arciuch robi przerwę w pracy. Wiemy, co z jej wątkiem w "M jak miłość"

Niedawno opublikowany post Tamary Arciuch o rezygnacji z pracy wywołał niemałe poruszenie w mediach i wśród fanów. Głos w sprawie zajęła produkcja słynnej "Emki".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tamara Arciuch
Tamara Arciuch (Instagram.com)
d26llh2

Aktorka postanowiła tymczasowo zrezygnować z pracy, w tym pracy na planie "M jak miłość". Miała ku temu ważny powód (o sprawie pisaliśmy tutaj). Chce poświęcić jak najwięcej czasu i uwagi kilkunastomiesięcznej córce. O swojej decyzji poinformowała na swoim profilu na Instagramie. - Na razie jest malutka. Spędzam z nią bardzo dużo czasu, właściwie 100 proc. Zrezygnowałam z pracy, by patrzeć na każdy jej krok, uśmiech i nowe słowo. Ale jak wrócę do pracy, też będę - mimo zmęczenia - poświęcać jej czas. Jej i chłopcom też. Pamiętajcie o tym, by nie stracić kontaktu z dziećmi – napisała w poście.

Nie wiadomo było jednak, czy znika z serialu na dobre. Jak się okazuje, do serialu wróci w odpowiednim czasie, a produkcja nie ma zamiaru kończyć wątku jej bohaterki. - Wątek Tamary Arciuch w "M jak miłość" obecnie jest zamrożony, ale nie zamknięty na zawsze. Nie ma mowy o odejściu aktorki z "M jak miłość” – czytamy w nadesłanym oświadczeniu.

d26llh2

Podziel się opinią

Share
d26llh2
d26llh2