Takiej wpadki dawno nie było. Michał Cholewiński nie wiedział, że jest na wizji

Michał Cholewiński nie wiedział, że jest na wizji
Michał Cholewiński nie wiedział, że jest na wizji
Źródło zdjęć: © fot. mat. pras.

02.10.2021 16:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podczas sobotniego wydania programu "Nowy dzień" doszło do zadziwiającej wpadki. Widzowie mogli usłyszeć, jak Michał Cholewiński... przeklina.

Tego typu wpadki nie są zbyt częstym zjawiskiem, ale w sobotę 2 października w programie "Nowy dzień" na antenie Polsat News widzowie mogli usłyszeć dość luźną wypowiedź jednego z współprowadzących. Nieświadomy tego, że był na wizji, Michał Cholewiński akurat kończył swój wywód na temat szczepień. – Tymczasem ponad połowa mieszkańców planety nie otrzymała jeszcze ani jednej dawki. Ku..a, to w kategoriach planety – powiedział.

Po chwili wyraźnie rozbawiona Joanna Racewicz podkreśliła, ze "jesteśmy już na antenie". Trudno powiedzieć, jak zareagował Cholewiński na całą sytuację po zakończeniu programu, ale bez wątpienia nie jest to coś, co chciałby powtórzyć kiedykolwiek w przyszłości.

Można powiedzieć, że prezentera prześladuje pech. Wystarczy przypomnieć, że jeszcze do niedawna pracował w TVP Info. Jednak był zmuszony się zwolnić, gdy został odsunięty w listopadzie ub. r. z anteny po słowach, które wypowiedział na wizji. Chodzi o jego krytykę wyroku Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia przepisów aborcyjnych.

Pracę w Polsacie Cholewiński rozpoczął w czerwcu br. Został prowadzącym porannego pasma "Nowy dzień". Początkowo zapowiadano, że zadebiutuje w nowej pracy w Boże Ciało, czyli 3 czerwca, później że zacznie od nowego tygodnia. Z niewiadomych przyczyn Michał Cholewiński pojawił się na antenie dopiero w środę 9 czerwca.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (198)
Zobacz także