Tak Egurrola wyglądał przed laty. "Wydawało mi się, że jestem królem"

Agustin Egurrola przed laty
Agustin Egurrola przed laty
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe | Jacek Turczyk
oprac. UrK

19.01.2023 14:04, aktual.: 19.01.2023 15:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Smukła sylwetka i wizerunek latynoskiego amanta. Tak siebie sprzed lat przedstawia... Agustin Egurrola. Juror "You Can Dance. Nowa Generacja" wrócił do czasów swojej młodości. Zobaczcie stare zdjęcia tancerza!

Agustin Egurrola ma opinię najbardziej wymagającego jurora w programie "You Can Dance. Nowa Generacja 2". Choreografie uczestników ocenia profesjonalnym okiem, stroniąc od emocjonalnych wypowiedzi czy osobistych odniesień. Jednak w najbliższym odcinku tanecznego show TVP2 Agustin Egurrola zrobi wyjątek i da się poznać z nieco innej, dużo bardziej prywatnej strony.

By dodać otuchy uczestnikom walczącym o wymarzony bilet do Szkoły Tańca "You Can Dance", choreograf opowie o własnej, wyboistej drodze na taneczny szczyt i powróci do wspomnień z młodości. Podzieli się też archiwalnymi zdjęciami sprzed ponad 20 lat. Z czasów, kiedy tańczył z ówczesną taneczną partnerką Joanną Szokalską.

Korzystając z okazji do wspomnień, Agustin Egurroa zdradzi, że jego taneczna droga nie była samym pasmem sukcesów, a pewność siebie młodego tancerza niejednokrotnie wystawiana była na próby.

Agustin Egurrola przed laty
Agustin Egurrola przed laty© Materiały prasowe | Jacek Turczyk

– Moja kariera taneczna nie była usłana różami. Wiele razy działo się tak, że już po pierwszej rundzie wracałem do domu. Ale to mnie nie zniechęcało, a raczej mobilizowało do dalszej, ciężkiej pracy. I później okazywało się, że szedłem dalej, że jurorzy mnie doceniali, widzieli, że się rozwijam i że jestem coraz lepszy – wspomina juror "You Can Dance".

Agustin Egurrola przed laty
Agustin Egurrola przed laty© Materiały prasowe | Jacek Turczyk

Wysiłek i konsekwencja ostatecznie się opłaciły. – Zwieńczeniem moich castingów tanecznych było wejście do wielkiego finału na największym turnieju tańca BLACKPOOL, gdzie wraz moją partnerką zatańczyliśmy w pierwszej szóstce najlepszych par na świecie, w kategorii Rising Stars. To było coś tak wielkiego i spektakularnego, że po tym castingu niemal nie dotykałem ziemi, wydawało mi się, że już jestem królem. Ale… za moment przyszły kolejne castingi i moje poczucie własnej wartości znów było wystawiane na próby – wspomina Egurrola.

Agustin Egurrola przed laty
Agustin Egurrola przed laty© Materiały prasowe | Jacek Turczyk

Według jurora "You Can Dance" najważniejsze to się nie poddawać i robić swoje. – Dla tancerza castingi są codziennością. (…) Mnóstwo takich castingów po prostu się nie udaje, ale to nie znaczy, że my się nie rozwijamy, nie idziemy do przodu – powiedział.

Czy słowa Egurroli dodadzą skrzydeł młodym tancerzom walczącym o przejście do kolejnego etapu "You Can Dance"? Przekonamy się już w najbliższy piątek (20 stycznia) o godz. 20.50 na antenie TVP2.

Agustin Egurrola przed laty
Agustin Egurrola przed laty© Materiały prasowe | Jacek Turczyk
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (18)
Zobacz także